Holiday Park Orava - relax pre Vašu dušu

Holiday Park Orava - Hotel Orava sa rozprestiera uprostred čistej malebnej prírody Chočských vrchov a poskytuje priestor pre rekreáciu, oddych, turistiku, šport ale aj semináre, pracovné stretnutia, teambuilding, svadbu či životné jubileá.

Ponúka Vám moderné a kvalitné ubytovanie v trojhviezdičkovom hoteli alebo v apartmánoch Garden House, či bungalovoch s vybavenou kuchynkou, chladničkou a obývacím priestorom, satelitnou TV, bezplatným WiFi pripojením a taktiež parkovaním. V reštaurácii si môžete vychutnať rôznorodé jedlá s panoramatickým výhľadom na hory. K dispozícii máte rovnako altánok s grilom a v neposlednom rade aj detský kútik.

Zaslúžený oddych si môžete dopriať aj vo wellness, a to prostredníctvom vodného a saunového sveta, kde je Vám k dispozícii bazén so slanou vodou, vírivka, zážitkové sprchy, masáže alebo fínska sauna, infra sauna a parný kúpeľ.

Športovcov určite osloví široká ponuka na jednej strane outdorových aktivít, a to tenisový kurt, futbalové, volejbalové, basketbalové a pentagové ihrisko a taktiež na strane druhej ponuka indorových aktivít, ku ktorým Vám samozrejme prenajmeme aj športové náradie ako lopty, rakety a mnohé iné. Zašportovať si môžete aj vo fitness, a to na rotopéde, eliptickom trenažéri, bežeckom páse a pod. Ak by ste sa mali chuť vybrať do okolia a spoznať niektoré z turistických chodníkov a cyklotrás, zapožičiame Vám bicykle.

Hlavná železničná a autobusová stanica sú od hotela vzdialené 5 km. Neďaleko, vo vzdialenosti 14 km, môžete navštíviť Oravský hrad. K lyžiarskemu stredisku Kubínska hoľa to budete mať len necelých 12 km.