Útulná chata so saunou , WiFi a potôčkom

Chata Emka sa nachádza v pokojnom prostredí oravskej prírody, na okraji obce Vyšný Kubín. Túto polohu ocenia predovšetkým turisti, ktorých zaujmú blízke Vyšnokubínske skalky či majestátny Choč. V okolí je aj veľa možností na hubárčenie alebo len na pokojné prechádzky tunajšími lúkami a lesmi. Ak máte radi vodu určite navštívte blízke termálne kúpaliská AquaRelax Dolný Kubín, Vodný raj Bešeňová či AQUA-VITAL Park Lúčky. Počas zimy sa oplatí zvoliť pre lyžovačku neďaleké výborné lyžiarske strediská SKI PARK Kubínska hoľa alebo SKI PARK Racibor.

Útulná Chata Emka sa dá prenajať celoročne celkovo pre 11 osôb. Predstavuje tak výbornú voľbu predovšetkým pre rodiny s deťmi ako aj menšie skupinky priateľov a rôznych nájomníkov.

Po vstupe do chaty prejdete predsieňou a ocitnete sa v spoločenskej miestnosti, prepojenej s plne vybavenou kuchyňou (keramická varná doska, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou). V tejto miestnosti ďalej nájdete aj jedálenský a oddychový kút, kde si môžete vychutnávať drevo praskajúce v krbe, sledovať televíziu či počúvať rádio. Na prízemí sa ďalej nachádza 2-lôžková spálňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom (masážny box) a toaletou.

Ďalšie dve spálne sú hosťom k dispozícii v podkroví chaty. Pripravená pre Vás je tu 2-lôžková izba s možnosťou 2 prísteliek a 4-lôžková izba s možnosťou jednej prístelky. Vo všetkých priestoroch chaty je možné využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Súčasťou chaty je aj sauna, ktorá je Vám počas pobytu plne k dispozícii. Oddychovať, relaxovať, či popíjať rannú kávičku je možné aj na vonkajšej terase. Deti sa môžu zahrať na neďalekom verejnom detskom ihrisku s altánkom a preliezkami (100 m od chaty). Vaše autá môžete počas pobytu parkovať priamo pri objekte.

Ak si chcete oddýchnuť od mestského zhonu a vychutnávať krásy slovenského vidieka, neváhajte nás navštíviť. Našu chatu si môžete prenajať i dlhodobo na pracovné účely. Nebudete ľutovať a určite k nám budete chcieť zavítať opäť.