Chata v peknom prostredí ,WiFi a sauna

nad 12 osôb zľava od ubytovateľa


Prenajmite si novovybudovanú chatu Katka a užite si dovolenku, pracovný pobyt, služobnú cestu či dlhodobý pobyt na Orave. Chata sa nachádza v krásnej oravskej prírode v obci Leštiny. Začínajte dni v lone prekrásnej oravskej prírody. Vaše auto ponechajte v bezpečí súkromného parkoviska a vydajte sa či už peši alebo na bicykli za krásami Oravy. Ak nie ste priaznivcami pešej turistiky, môžete relaxovať v neďalekých termálnych kúpaliskách: Lúčky, Bešeňová a aquaparkoch: Dolný Kubín a Tatralandia - Liptovský Mikuláš. Vyznávači zimných športov si prídu na svoje v blízkych lyžiarskych strediskách: Kubínska hoľa, Racibor a Lučivná. Po návrate Vás osvieži sprcha v masážnom sprchovacom boxe a posedenie v záhradnom altánku s detským ihriskom. Pokiaľ samozrejme nedáte prednosť televízii pri teple rodinného krbu.

Chata je prispôsobená na pohodlný prenájom pre skupiny 14 až 16 hostí. Na jej prízemí sú Vám k dispozícii dve 4-lôžkové spálne, pri ktorých je umiestnená kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, ako aj plne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom, chladničkou s výparníkom, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Na poschodí chaty môžete využívať ďalšie dve spálne, 2-lôžkovú a 4-lôžkovú izbu. Pripravená je tu pre Vás aj príjemná obývacia miestnosť s krbom, televízorom so satelitom a pohodlným posedením (s možnosťou využitia dvoch prísteliek), ktorá je súčasne prepojená s kompletne vybavenou kuchynskou časťou s jedálenským posedením. Pre zabezpečenie komfortu nájomcov je poschodie objektu dovybavené taktiež druhou kúpeľňou a toaletou.

Dokonale zrelaxovať sa môžete aj na slnečnej vonkajšej terase chaty s posedením či v pekne upravenej záhradnej časti s altánkom, štýlovým záhradným krbom s grilom, ohniskom a kotlíkom na guláš. Pre Vaše ratolesti tu máme pripravené detské pieskovisko s hračkami, šmýkačku a hojdačku.


Preferujeme: Rodiny s deťmi