Penzión neďaleko lesa i mesta

Penzión Kuzmínovo, zameraný na skupinové a rodinné pobyty, nájdete v srdci oravskej prírody, niekoľko minút chôdze od centra mesta Dolný Kubín. Novo zrekonštruovaný objekt obklopený prírodou, s nadštandardným vybavením, je perfektným miestom pre skupinové pobyty či teambuildingy, rodinné pobyty, ale je aj romantickým spestrením pre zaľúbené páry.

Výborná poloha penziónu Vám umožní stráviť voľné chvíle neďaleko od mesta, no pritom v pokojnom a tichom prostredí na okraji lesa. V letnom období spoznáte mnohé turistické a cyklistické chodníčky Malej Fatry. Relax i zábavu zažijete v bazénoch Aquaparku Aquarelax – Dolný Kubín. V zime svoje lyže, snowboardy, bežky aj sánky prevetráte na svahoch lyžiarskych stredísk Ski Park Kubínska Hoľa alebo Ski Park Racibor.

Počas celého roka ste srdečne vítaní v Penzióne Kuzmínovo s celkovou kapacitou pre 37 osôb. Vybrať si tu môžete medzi:

- štyrmi 2-lôžkovými izbami,
- štyrmi 2-lôžkovými izbami s možnosťou prístelky pre jednu osobu,
- štyrmi 3-lôžkovými izbami a
- jednou 4-lôžkovou izbou s možnosťou prístelky pre jednu osobu.

Všetky izby sú vybavené príslušným počtom lôžok, ktoré je možné podľa Vašej potreby prispôsobiť a vytvoriť z nich samostatné lôžka alebo manželskú posteľ. Voľný čas si spríjemníte sledovaním televízora. Súčasťou každej izby je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V prípade potreby Vám radi ustelieme detskú postieľku či požičiame žehličku.

Na prízemí objektu spoznáte ostatných hostí v dvoch spoločenských miestnostiach s televízorom, CD/DVD prehrávačom, videom, rádiom a spoločenskými hrami. Jedna zo spoločenských miestností je dovybavená krbom, detským kútikom s hračkami a menším barom. V oboch týchto miestnostiach je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Našim hosťom je k dispozícii kongresová miestnosť s kapacitou 60 osôb a možnosťou zapožičania techniky. Výborné jedlá si vychutnáte v našej reštaurácii s terasou. V suteréne objektu sa nachádza sauna, vírivka, šatňa a práčovňa.

V areáli objektu s krásnym výhľadom si posedíte na záhradnej hojdačke alebo v altánku s posedením, vonkajším krbom, grilom, ohniskom a kotlíkom. Vaše ratolesti sa zabavia na detskom ihrisku s pieskoviskom, hojdačkou a preliezkami. Športovci si zapožičajú bicykle alebo si zahrajú šípky, futbal, tenis, volejbal či basketbal na našich ihriskách a tenisovom kurte. Svoje autá si zaparkujete priamo pri objekte. Lyže, bicykle a iné športové potreby si odložíte v miestnosti, ktorá je na to určená.

Ak hľadáte jedinečný penzión na Orave, Penzión Kuzmínovo je pre Vás tá najlepšia voľba. Tešíme sa na Vás!