Luxusná chata pri lese

Luxusná Chata Brestová sa nachádza v malebnom prostredí Veľkej Fatry - Pod Bradlom, medzi dedinami Valaská Dubová a Jasenová, pri chatovej oblasti Brestová v okrese Dolný Kubín. Chata je situovaná priamo pri lese.

Okolitá príroda Dolnej Oravy ponúka široké možnosti trávenia voľného času. Môžete tu podniknúť rôzne výlety po turistických trasách pešou chôdzou alebo na bicykloch. Odporúčame výlet na vrch Choč, Ostrú a Tupú skalu či Kubínsku hoľu. Milovníci histórie určite ocenia návštevu Pamätného domu Martina Kukučína priamo v Jasenovej, Dreveného artikulárneho kostola v Leštinách, Oravskej galérie, Oravského hradu i Stredovekej Dediny Sokoliarov v Párnici. Dokonalú zábavu i relax si môžete dopriať počas celého roka v aquaparku AquaRelax Dolný Kubín a Aqua-Vital Park Lúčky. Pre nadšencov zimných športov sú v zime pripravené dokonale upravené svahy lyžiarskych stredísk Ski park Kubínska hoľa, SKI Park Racibor a Šport Centrum Malá Lúčivná.

Naša štýlovo zariadená Chata Brestová je celoročne dostupná a disponuje s kapacitou pre 7 osôb. Prízemie chaty tvorí rozľahlá spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, gauč pre tri osoby, pohovku a tiež barové sedenie, odtiaľto vedie priamy vstup na terasu s posedením. Spoločenská miestnosť je prepojená s moderne zariadenou kuchyňou s jedálenským posedením pre 8 ľudí, plynovou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom a chladničkou s mrazničkou.

Po aktívnom dni si dokonale oddýchnete na poschodí chaty v jednej z troch 2-lôžkových spální. K užívaniu máte 2-lôžkovú spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňou so sprchovacím kútom, samostatnou toaletou a balkónom. Druhá spálňa je rovnako s manželskou posteľou, prístelkou na rozkladacom kresle a balkónom. Tretia spálňa disponuje dvomi samostatnými lôžkami s televízorom so satelitným príjmom. Pre zabezpečenie pohodlia hostí je súčasťou poschodia ďalšia kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta. Na požiadanie Vám vieme pripraviť detskú postieľku a stoličku na kŕmenie.

V exteriéri chaty sú Vám k dispozícii tri druhy posedenia. Pri vstupe do chaty si pohodlne posedíte na terase s lexanovým prístreškom, s osvetlením za dreveným stolom s lavicou a stoličkami. V tesnej blízkosti je ďalšie posedenie na drevených lavičkách s menším stolíkom a slnečníkom. Dokonalú atmosféru pokoja pri grilovaní, varení si chutného kotlíkového guláša na otvorenom ohni na ohnisku a sedení na drevených lavičkách dotvára neďaleký zurčiaci potôčik. Pre Vaše detičky je pripravené pieskovisko, hojdačka a detský bazén (v letnom období). Vaše bicykle a lyže si bezpečne odložíte v miestnosti na to určenej. Vaše autá zaparkujete priamo pri objekte.

Srdečne Vás pozývame do nádherného prostredia Veľkej Fatry k nám, do Chaty Brestová. Veríme, že si u nás dokonale oddýchnete a odídete s množstvom nových zážitkov. Tešíme sa na Vás.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá