Apartmán v blízkosti mnohých atrakcií!

Vítame Vás v Apartmáne Leštiny, ktorý sa nachádza v malebnej obci rovnomenného názvu, v okrese Dolný Kubín.

Celoročne Vám poskytujeme ubytovanie s kapacitou päť lôžok. V jednej útulnej miestnosti sa pokojne vyspíte na manželskej a samostatnej posteli, zariadili sme Vám aj výsuvné lôžko a gauč (v obývacom priestore) slúžiace ako prístelky. Pozriete si tu taktiež televízor so satelitným príjmom. Počas dňa využijete gauč aj na príjemné leňošenie, dovidíte z neho na spomínaný televízor. Posedíte si pri jedálenskom posedení, vychutnáte si tu pokrmy pripravené v kuchynskom kúte. Kút disponuje keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mrazničkou. Pekná súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou je samozrejmosťou. Zabezpečili sme Vám taktiež bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Čerstvý vzduch si užijete pri altánku s vonkajším posedením a grilom, pomocou ktorého si ugrilujete klasické letné chuťovky. Svoje autá si bezpečne odparkujete priamo pri objekte, vyhradili sme Vám tri parkovacie miesta.

Skvelá pozícia apartmánu Vás vyženie na oddychové prechádzky po okolí, huby, turistiku aj cykloturistiku. Navštívite neďaleký Drevený artikulárny kostol Leštiny, Arpádovský kaštieľ, Pravekú osadu Mokrý Kút, Ranč Haferník aj Kubínyiovský kaštieľ. Zrelaxujete sa v AquaRelax Dolný Kubín, AQUA-VITAL Park Lúčky, Kúpeľoch Lúčky, zaujme Vás tiež Lúčanský vodopád, Plavba na pltiach Oravský Podzámok a Liptovský hrad - Kalameny. V zimných mesiacoch sa vylyžujete na kopcoch Ski parku Racibor, Ski Parku Kubínska hoľa alebo v obľúbenom Lyžiarskom Stredisku Jasná – Nízke Tatry.

Veríme, že chvíle strávené u nás sa Vám budú nadmieru páčiť, načerpáte veľa nových síl a ešte dlho na nás budete spomínať! Tešíme sa na Vás v Apartmáne Leštiny!