V krásnom horskom prostredí pri potoku

Drevenica Gabika je situovaná v nádhernom horskom prostredí Malej Fatry, v pokojnej okrajovej časti malebnej rázovitej obce Terchová. Výnimočná poloha drevenice priamo pod horou a v tesnej blízkosti potoka v kombinácii s očarujúcou okolitou prírodou a zabezpečeným komfortom ubytovania je zárukou dovolenky plnej relaxu, pokoja ale aj aktívneho oddychu a športového vyžitia. Spoznajte krásy prírody Vrátnej doliny, navštívte Jánošíkové diery a Šútovský vodopád alebo sa vydajte na Malý a Veľký Rozsutec. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj výbornou lyžovačkou v blízkych lyžiarskych strediskách, jazdou na koni alebo ochutnávkou tradičných miestnych špecialít.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej drevenici, ktorá je svojím jedinečným dispozičným riešením vhodná pre ubytovanie 8 až 9 osôb. Keďže je drevenica tvorená dvoma samostatnými a kompletne vybavenými apartmánmi s vlastným vchodom, ubytovanie je veľmi vhodné nie len pre jednu skupinu hostí ale aj pre jednotlivé páry, prípadne rodiny s deťmi.

Vybavenie jednotlivých apartmánov je nasledovné:

Apartmán na prízemí disponuje kapacitou pre 4 osoby. Je zložený z jednej priestrannej otvorenej izby, ktorej súčasťou je spálňová časť s posteľami, krb, televízor a kompletne vybavená kuchynka s jedálenskou časťou. Na prípravu vlastných chutných jedál tu môžete využívať elektrický sporák s elektrickou rúrou, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru a rýchlovarnú kanvicu. Samozrejmosťou apartmánu je vlastná kúpeľňa s toaletou.

Apartmán na poschodí je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 4 až 5 osôb. K dispozícii tu máte dve dvojlôžkové spálne a príjemnú obývaciu miestnosť s posedením, televízorom a s možnosťou využitia jednej prístelky. Obývacia miestnosť je súčasne prepojená s plne vybaveným kuchynským kútom s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Ani v tomto apartmáne nechýba vlastná kúpeľňa s toaletou.

K drevenici patrí kryté záhradné posedenie s možnosťou grilovania, otvorené ohnisko a záhradná hojdačka. Parkovanie je zabezpečené priamo pri drevenici. V zimnom období sú potrebné snehové reťaze.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Partie mladých ľudí, Fajčiarov