Chata v lesnom prostredí pri jazere

Chata Gazárka sa nachádza na Záhorí, v rekreačnej oblasti Gazárka, v katastrálnom území obce Šaštín - Stráže. Chatu nájdete v tichom prostredí borovicového lesa, v blízkosti jazier využívaných na rekreáciu a rybolov. Borovicové a dubové porasty prajú hubárom a milovníkom prechádzok. Priamo z mesta sa môžete vybrať na výlety do Malých Karpát, Malaciek, Skalice, Bratislavy, Viedne i na blízku Moravu.

Hosťom ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou 9 lôžok. K dispozícii máte trojlôžkovú spálňu, štvorlôžkovú spálňu a priestor v spoločenskej miestnosti na podeste, kde sa vyspia ďalšie dve osoby. Spoločné chvíle s priateľmi môžete tráviť v obývacej izbe, kde máte k dispozícii krbové kachle, televízor a posedenie. Na prípravu chutných jedál Vám poslúži kompletne zariadená kuchyňa vybavená elektrickým sporákom, elektrickou rúrou, chladničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a kuchynským riadom. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

K chate patrí terasa s posedením, záhradný gril, vonkajší krb a ohnisko s kotlíkom, kde si môžete pripraviť chutný kotlíkový guľáš. Deti sa potešia hojdačke. Svoje autá môžete parkovať priamo pri chate. Chata je vhodná na víkendové i týždenné pobyty pre rodinky a skupinky priateľov. Každý tu nájde skutočnú oázu ticha a pokoja.