Moderný apartmán v lese, pri jazerách

Pri dlhších pobytoch po dohode s majiteľkou poskytujeme zľavu.

Náš moderný Apartmán Kocka sa nachádza priamo v strede rekreačného strediska Gazárka, v obci Šaštín-Stráže. Ponúka Vám možnosť ubytovania v pokojnom prostredí, na okraji dubových a borovicových lesov.

Hlavne vďaka výbornej polohe apartmánu sa môžete vybrať priamo z ubytovania na turistiku do okolitej prírody alebo cyklovýlet s jedinečnými výhľadmi. Výborné podmienky tu nájdu predovšetkým rybári a hubári. V rekreačnom stredisku Gazárka si vychutnáte dovolenku na brehu jazera s piesočnatou plážou. Tu si zahráte volejbal, tenis, môžete sa člnkovať, využiť vodné bicykle alebo si zaplávať. Deti sa vyhrajú na šmýkačkách, preliezkach a kolotočoch. Na túru sa vydáte na Plavecký hrad, hrady Branč, Korlátka a Ostrý Kameň alebo navštívite Plaveckú jaskyňu a jaskyňu Deravá skala. Celoročne sú dostupné Kúpele Smrdáky ako aj plavecký bazén v Senici. Veriaci sa potešia návšteve Baziliky Panny Márie v Šaštíne.

V apartmáne Vás veľmi radi privítame počas celého roka. Apartmán ponúka dostatočný priestor pre pobyt až šiestich hostí na štyroch plnohodnotných lôžkach a dvoch prístelkách.

Na trávenie voľných chvíľ Vám poslúži obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou. Tu sme pre Vás pripravili televízor, gauč (možnosť rozloženia na prístelku pre dve osoby), jedálenské posedenie a nadštandardné vybavenie kuchyne (sklokeramická varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, kávovar aj s kapsulami prípadne instantnou kávou, práčka a minibar). V minibare máte možnosť zakúpiť si rôzne pochutiny (nápoje, sladkosti, pizzu a pod.).

Príjemný oddych si doprajete v jednej z dvoch 2-lôžkových spální. Každá je vybavená samostatnými lôžkami s možnosťou spojenia do dvojlôžka. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta.

V exteriéri si oddýchnete na vonkajšom posedení, poopekáte špekačky na ohnisku, uvaríte kotlíkový guláš prípadne ugrilujete vlastné špeciality na grile. Vaše autá zaparkujete na parkovisku priamo pri apartmáne.

Zaujal Vás Apartmán Kocka a máte záujem ubytovať sa u nás? Budeme veľmi radi ak sa na nás obrátite. Už teraz sa na Vás tešíme!