Štýlový penzión pri jazere!

V Rekreačnej oblasti Gazárka, pri meste Šaštín - Stráže v okrese Senica, je v tichom prostredí lesa a zároveň v blízkosti jazera situovaný náš Penzión Gazárka. Penzión sa nachádza len 12 km od mesta Kúty a 15 km od mesta Senica.

Ak ste zatúžili po strávení Vašich voľných chvíľ práve v Rekreačnej oblasti Gazárka, určite si prídete na svoje vďaka rôznorodým možnostiam, ktoré táto lokalita ponúka. Priamo na Jazere Gazárka si zaplávate, ulovíte ryby, budete sa člnkovať alebo sa voziť na vodných bicykloch. Pre detičky sú v celom areáli pripravené detské ihriská, dospelí si zahrajú plážový volejbal či tenis. Za návštevu stojí aj miestna Bazilika Panny Márie v Šaštíne, ktorá sa stala navštevovaným pútnickým miestom. Pre cyklistov sú v okolí pripravené mnohé cyklistické trasy a v zime pre bežkárov bežecké trate i možnosť korčulovania na ľade.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v penzióne, ktorý je prispôsobený pre pohodlný pobyt až 32 osôb. K dispozícii sú pre Vás izby a apartmány v tomto rozložení:
- jedna 1-lôžková izba na poschodí,
- osem 3-lôžkových izieb na poschodí,
- jeden 3-lôžkový apartmán s dvomi spálňami na prízemí,
- jeden 4-lôžkový apartmán s dvomi spálňami a obývacou miestnosťou na prízemí.

Každá ubytovacia jednotka je vybavená televízorom so satelitným príjmom, francúzskym balkónikom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V 3-lôžkovom apartmáne sa nachádza 1-lôžková a 2-lôžková spálňa a kompletne zariadená kuchynka. 4-lôžkový apartmán disponuje dvomi 2-lôžkovými spálňami, obývacou miestnosťou s posedením a kompletne zariadenou kuchynkou. V celom penzióne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pre hostí sme pripravili aj spoločnú kuchynku, v ktorej využijú rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru a chladničku. Môžete si u nás objednať aj raňajky, ktoré si vychutnáte v spoločenskej miestnosti s pohodlným sedením a televízorom so satelitným príjmom. Pre skupiny 10 osôb a viac je možnosť objednať si stravovanie formou polpenzie za 12 € pre 1 osobu a plnej penzie za 17 € pre 1 osobu.

Vaše večerné chvíle strávite v caffe bare na prízemí penziónu alebo v exteriéri na terase so záhradným krbom. Penzión Gazarka navyše ponúka priestory na firemné športové dni i teambilding. Na oplotenom pozemku zabezpečenom kamerovým systémom si pohodlne zaparkujete Vaše autá.

Veríme, že v našom Penzióne Gazarka prežijete príjemné dovolenkové chvíle a budete sa u nás cítiť výborne. Tešíme sa na Vás!