Apartmán v pokojnom prostredí pri lese

Apartmány Nezábudka sú situované v pokojnom podhorskom prostredí Kľakovskej doliny, v obci Župkov, v okrese Žarnovica. Ide o novozrekonštruovaný objekt rodinného domu s tromi ubytovacími jednotkami, každý s vlastným zariadením a vlastným vchodom. Radi u nás privítame rodinky s deťmi a menšiu skupinku priateľov počas celého roka.

Čo všetko môžete robiť a vidieť v Župkove a okolí? Určite Vám počas pobytu odporúčame vydať sa na turistiku na Bujakov vrch, Dolnoždanskú skalu, vrch Buchlov, sopečné pohorie Vtáčnik či Dobrotínske skaly. Počas turistiky si môžete nazbierať lesné plody a huby. V jazdeckom areáli sv. Františka si vyskúšate jazdu na koni bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený jazdec. Zaujímavou atrakciou je Andezitové kamenné more v Malej Lehote, ktoré bolo vyhlásené za národnú prírodnú pamiatku. Vaši najmenší sa určite potešia návšteve Zveroparku v Revištskom Podzámčí. Ak zatúžite po zábave, celoročne je Vám k dispozícii Vodný Raj Vyhne s množstvom vodných i športových atrakcií. Skvelú lyžovačku, snowboarding a sánkovanie si užijete na svahoch lyžiarskeho strediska Ski Blanc Ostrý Grúň.

V Apartmáne č. 1 nájdete priestrannú obývaciu miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, jedálenským posedením a plne vybavenou kuchyňou (elektrická rúra, plynový sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou). Súčasťou apartmánu je jedna spálňa s manželskou posteľou. Pre hostí sme pripravili aj kúpeľňu s rohovou vaňou, práčkou, sušiakom na sušenie bielizne, uterákmi a toaletou.

Apartmán č. 2 disponuje obývacou miestnosťou s krbom, televízorom so satelitným príjmom, dvomi samostatnými lôžkami, CD a DVD prehrávačom. Odtiaľto vedie vstup na terasu s posedením. Spolu s obývacou miestnosťou je prepojená plne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením, plynovým sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, chladničkou a mrazničkou. Cez kuchyňu vedie tiež vstup do špajze. Pokojný a ničím nerušený spánok po aktívnom dni si dožičíte v spálni s manželskou posteľou. Samozrejmosťou vybavenia apartmánu je aj kúpelňa s vaňou, umývadlom, sušičom na vlasy, práčkou, stojanom na sušenie prádla, uterákmi a toaletou.

Apartmán č. 3 má k dispozícii krb, jedálenské posedenie, televízor so satelitným príjmom, manželskú posteľ a plne vybavený kuchynský kút (elektrická rúra, plynový sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou). Využijete tu tiež kúpeľňu so sprchovacím kútom, uterákmi, stojanom na sušenie prádla, ako aj samostatnú toaletu.

V celom objekte je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internete. Na terase objektu je pre hostí pripravené pohodlné posedenie na pohovke so stolíkom a kreslom. Zároveň tu hostia majú možnosť opiecť si niečo dobré na ohni, prípadne uvariť chutný kotlíkový guláš. Priamo cez pozemok preteká Kľakovský potok. Na priestrannej záhrade si tiež môžete zahrať futbal. V prípade potreby Vám radi zapožičiame detskú postieľku. Bicykle a lyže si odložíte v miestnosti na to pripravenej. Svoje autá bezpečne zaparkujete priamo v oplotenom areáli.

Tak neváhajte a príďte k nám stráviť príjemnú a pokojnú dovolenku s množstvom nezabudnuteľných chvíľ. Tešíme sa na Vás.