Štýlová chata v prírode s kúpacou kaďou!

Štýlová Chata Adamovka je situovaná v prekrásnej prírode, obklopená lesom a zároveň neďaleko dedinky Hrabičov, v okrese Žarnovica. Výborná poloha chaty na samote, bez susedov a zároveň pri lese zaručí, že si tu v pokoji oddýchnete, nazbierate hríby alebo lesné plody.

A čo sa nachádza v blízkom okolí od ubytovania? Najbližšou atrakciou je Ranč Blanc, kde sa rybári potešia rybolovu, predaju živých rýb a iní zas jazdeniu na koni. Čaká tu na Vás aj prekrásny výhľad z vrchu Vtáčnik (1346 m n. m.), pri Žarnovici zas prebádate zrúcaniny Hradu Revište alebo hradu Nová Baňa - Zámčisko. Príjemný zážitok budete mať aj z návštevy Vodného raja Vyhne, kde si detičky dosýta užijú vodu a dospelí zrelaxujú v saune a vírivkách. Ak Vás zaujíma, ako to tu vyzerá v zime, určite Vám odporúčame zalyžovať si v lyžiarskych strediskách Beneje Lúky, Ski Blanc Ostrý Grúň a Ski Hubačov - Malá Lehota.

Našim hosťom ponúkame celoročné ubytovanie v útulne zariadenej romantickej dreveničke s možnosťou ubytovania až 10 osôb.

Prízemie ubytovania je tvorené priestrannou spoločenskou miestnosťou s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, spoločenskými hrami a množstvom detských hračiek. Príjemne si tu posedíte na pohodlnom gauči a pohovkách. Gazdinky a zdatní kuchári sa potešia kuchynke s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom a chladničkou s mrazničkou. Pripravená je tu pre Vás aj jedna samostatná toaleta.

V podkroví je situovaná jedna 2-lôžková spálňa a dve 4-lôžkové spálne. Príjemne si tu posedíte aj na veľkom balkóne s vonkajším posedením. K dispozícii je tu aj pekná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Nerušene posedieť na krytej terase a záhradnej hojdačke, relaxovať v kúpacej kadi (za príplatok), grilovať rôzne špeciality na záhradnom grile, vychutnať si skvelú opekačku pri ohnisku, zahrať si loptové hry alebo navštíviť salaš - to všetko si užijete v exteriéri Chaty Adamovka. Vaše autá si pohodlne zaparkujete priamo pri ubytovaní.

Príďte teda stráviť dokonalý oddych počas Vašich voľných dní do našej Chaty Adamovka, zaručene sa u nás budete cítiť ako doma a z dovolenky u nás si odnesiete nezabudnuteľný zážitok. Už teraz sa na Vás tešíme!