Príjemné a cenovo výhodné ubytovanie!

Turistická ubytovňa Modrý Kameň je situovaná v nádhernom prostredí Krupinskej a Ipeľskej kotliny v Banskobystrickom kraji, v obci Modrý Kameň, patriacej pod okresné mesto Veľký Krtíš. Len 500 metrov od ubytovne sa nachádza preslávený miestny hrad Modrý Kameň, ktorý ročne navštívia tisícky turistov. Vďaka svojej výbornej polohe priamo na námestí obce je ubytovňa skvelým východiskovým bodom pre rôzne náročné túry, cykloturistiku aj príjemné prechádzky a rekreáciu. Dokonalý relax si môžete dopriať po 15 minútovej jazde autom od ubytovne a to na jedinečnom kúpalisku Aquatermal Strehová, kde voda v bazénoch blahodarne pôsobí na pohybové ústrojenstvo a má rovnako priaznivé kozmetické účinky.

Celoročne Vám ponúkame veľmi pekné ubytovanie v Turistickej ubytovni Modrý Kameň s celkovou kapacitou 19 - 22 lôžok. Hostia si u nás môžu vybrať spomedzi jednej 2-lôžkovej, troch 3-lôžkových a dvoch 4-lôžkových izieb (niektoré s možnosťou jednej prístelky). Súčasťou ubytovne sú aj dve spoločné plne zariadené kuchyne, vybavené elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, jedálenským posedením a televízorom so satelitným príjmom. Samozrejmosťou komfortného ubytovania sú taktiež dve kúpelne s toaletou a jedna samostatná toaleta na prízemí ubytovne. V celom objekte majú hostia k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie k internetu.

V upravenej záhradnej časti s posedením si môžete príjemne oddýchnuť a načerpať novú energiu do ďalšieho dňa. Ubytovňa je vhodná najmä pre väčšie skupiny priateľov či robotníkov, ktorí hľadajú komfortné ubytovanie za výhodnú cenu. V bezprostrednej blízkosti turistickej ubytovne sa nachádzajú potraviny, pekáreň, hostinec ako aj autobusová zastávka, takže všetko potrebné máte na dosah ruky. Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené na parkovisku len 20 metrov od objektu.

Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne, srdečne Vás k nám preto pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu!