Príjemné a cenovo výhodné ubytovanie!

Turistická ubytovňa Modrý Kameň je situovaná v nádhernom prostredí Krupinskej a Ipeľskej kotliny v Banskobystrickom kraji, v obci Modrý Kameň, patriacej pod okresné mesto Veľký Krtíš.

Celoročne Vám ponúkame veľmi pekné ubytovanie v Turistickej ubytovni Modrý Kameň s celkovou kapacitou 18 lôžok. Objekt pozostáva z dvoch poschodí:

- Prvé poschodie je plne zrekonštruované. Nachádzajú sa tu dve 2-lôžkové izby typu Štandard. Obe sú vybavené LCD televízorom, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Postele sú veľké manželské. Ďalej sa tu nachádza jeden 2-lôžkový apartmán s manželskou posteľou a gaučom, ktorý sa po rozložení dá využiť ako dve prístelky. Súčasťou apartmánu je plne vybavená kuchyňa a kúpeľňa. Toto ubytovanie je vhodné pre turistov s vyššou náročnosťou.

- Druhé, nezrekonštruované poschodie pozostáva z troch izieb (jedna 2-lôžková a dve 4-lôžkové), ktoré majú spoločnú kompletne zariadenú kuchyňu a spoločnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Na izbách sú televízory a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Toto ubytovanie je vhodné skôr pre robotníkov a menej náročných turistov, pre ktorých rozhoduje cena.

V záhrade za budovou sa nachádza stavaný krb, ohnisko a posedenie. Parkovanie je priamo pri objekte.

Len 500 metrov od ubytovne sa nachádza preslávený miestny hrad Modrý Kameň, ktorý ročne navštívia tisícky turistov. Vďaka svojej výbornej polohe priamo na námestí obce je ubytovňa skvelým východiskovým bodom pre rôzne náročné túry, cykloturistiku aj príjemné prechádzky a rekreáciu. Dokonalý relax si môžete dopriať po 15 minútovej jazde autom od ubytovne a to na jedinečnom kúpalisku Aquatermal Strehová, kde voda v bazénoch blahodarne pôsobí na pohybové ústrojenstvo a má rovnako priaznivé kozmetické účinky.