Hotel s bazénom a wellness

Milí návštevníci, vychutnajte si neopakovateľný relaxačný pobyt v nadštandardnom Wellness Hoteli Tyrapol v krásnej oravskej obci v Oravskej Lesnej. Návštevníkom Hotela Tyrapol ponúkame jedinečné podmienky na oddych a zábavu. Radi Vám poskytneme kompletné rekreačno – rehabilitačné služby. Zárukou Vašej spokojnosti je tiché a príjemné prostredie, rodinná atmosféra a kvalita ponúkaných služieb.

Hotel Tyrapol Vám ponúka ubytovanie v samostatných 2-lôžkových izbách s možnosťou prísteliek, troch apartmánoch s kapacitou 2 až 4 osôb a rodinných mezonetových izbách s kapacitou 5 osôb. Samozrejmosťou každej z izieb je televízor, telefón, rádio a vlastná kúpeľňa s toaletou. Apartmány disponujú navyše obývacími miestnosťami a kuchynkami. V celom objekte je WiFi pripojenie na internet. Priamo v hoteli nájdete reštauráciu, kde si pochutnáte na kvalitnom jedle z domácej i zahraničnej kuchyne.

V hoteli je Vám k dispozícii kompletné wellness centrum: bazén, sauna, vírivka, fitness, biliard a iné spoločenské hry. Ubytovanie je vhodné tak pre rodiny s deťmi ako i páriky, seniorov a obchodných cestujúcich. Hotel je výbornou voľbou aj pre rodinné oslavy, firemné akcie, školenia a semináre.