Chata v lese s jacuzzi a saunou!

Komfortná Chata pod Jaseňom je situovaná v tichom prostredí šumiaceho lesa a zároveň len pár minút od centra horskej dediny Oravská Lesná.

Okolitá oravská príroda ponúka návštevníkom tejto krásnej časti Severného Slovenska množstvo príležitostí pre strávenie dokonalej dovolenky. Spravte si napríklad výlet Oravskou lesnou železnicou na rozhľadňu v sedele Beskýd s krásnou panorámou na Oravu. Tam si priblížite aj život a kultúru Goralov v typickej Goralskej drevenici. Na Oravskej priehrade si dosýta užijete adrenalínové športy a rybári si dobre zalovia z brehu i z člna. Na lyžiarov a snowboardistov čakajú upravené svahy lyžiarskych stredísk Orava Snow - Ski Oravská Lesná a Ski Seven Zákamenné.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v nadštandardne vybavenej chate s celkovou kapacitou pre 12 osôb vrátane prísteliek.

Na prízemí chaty si pohodlne posedíte v spoločenskej miestnosti s kachľami a televízorom so satelitným príjmom. Vlastné jedlá si prichystáte v kompletne zariadenej kuchynke s jedálenským posedením, kde okrem iného využijete aj typickú kachľovú pec. Radi Vám tiež poskytneme čapovacie zariadenie na pivo. Na rovnakom podlaží sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom, ako aj samostatná toaleta.

Poschodie chaty je tvorené jednou 2-lôžkovou spálňou, jednou 2-lôžkovou spálňou s prístelkou, jednou 3-lôžkovou spálňou a jednou 3-lôžkovou spálňou s prístelkou, ktorá je navyše dovybavená televízorom so satelitným príjmom. Hostia tu tiež využijú ďalšiu samostatnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

Maximálny relax a oddych si vychutnáte vo fínskej saune, ochladzovacej kadi, odpočivárni a v exteriérovej vírivej vani. Pri chate si pohodlne posedíte na zastrešenej terase, kde si môžete grilovať alebo opekať na ohnisku či uvariť kotlíkový guláš. V prípade potreby si Vaše bicykle a lyže uschováte v technickej miestnosti. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pod chatou.

Príďte si oddýchnuť na Chatu pod Jaseňom a zaručene budete spokojní. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá, Fajčiarov