Loading

Ubytovanie Ski centrum Kozinec

(316 objektov v okolí 25 km)
Ski centrum Kozinec

Ski centrum Kozinec

Zázrivá

Orava je dodnes jedným z najpríťažlivejších krajov Slovenska. Je niečím magická, tajomná a láka turistov na to, aby ju preskúmali. V niečom kráča s modernou dobou, inde cítiť dych stáročí a tento jedinečný kokteil si môžete vychutnať aj v zime.

Ideálnym miestom je okolie preslávenej dedinky Terchová, kde podľa legendy pôsobil náš najslávnejší zbojník, Jánošík. Približne 10 km od nej a 20 km od Dolného Kubína leží typická oravská dedinka, Zázrivá. Práve nad ňou sa týči vrch Kozinec s rovnomenným lyžiarskym strediskom.

Ski centrum Kozinec leží v rozprávkovej a takmer nedotknutej prírode Oravy. Južne od lyžiarskeho strediska sa nachádza jeden z najkrajších národných parkov Slovenska, Malá Fatra. Do nej si môžete odskočiť aj na niektorú z veľmi zaujímavých túr.

Vráťme sa k samotnému lyžiarskemu stredisku Kozinec. Jeho areál sa rozprestiera v rozmedzí 650 až 995 metrov nad morom. Nie je to síce najvyššia nadmorská výška s akou sa môžete stretnúť, priaznivé klimatické podmienky Oravy však Vaše obavy zaženú. Ide o jeden z najchladnejších a na zrážky najbohatších regiónov Slovenska, preto sa nedostatku snehu báť nemusíte.

Svahy sú pravidelne upravované a celé stredisko ponúka lyžovačku pre všetky skupiny lyžiarov. Pre začiatočníkov je určená modrá, najjednoduchšia zjazdovka, ktorá je zároveň najdlhšou zjazdovkou strediska. Jej dĺžka je približne 2 km. Množstvo tratí je určených pre stredne pokročilých lyžiarov, ktorí majú k dispozícií viacero možností zjazdu. No a na záver čosi aj pre tých najskúsenejších. V stredisku sa nachádzajú 2 zjazdovky značené čiernou farbou, na ktorých si prídu na svoje aj starší harcovníci.

Napriek tomu, že ste o lyžiarskom stredisku Kozinec pravdepodobne ešte nepočuli nejde o žiadneho drobca. Celková dĺžka všetkých zjazdoviek je až 5 kilometrov. To je dosť na celodennú, pestrú lyžovačku pre každého lyžiara. Príjemným bonusom strediska sú navyše priaznivé ceny skipasov.

Z doplnkových služieb Ski centrum Kozinec v ničom nezaostáva za konkurenciou. Ponúka lyžiarsku školu, požičovňu lyžiarskej výstroje, snowboardový areál s rôznymi prekážkami, bufet, reštauráciu, možnosť ubytovať sa priamo pod svahom ako aj tri parkoviská hneď pri vlekoch.

Možnosti ubytovania máte k dispozícii priamo v areáli lyžiarskeho strediska alebo v neďalekej Zázrivej, vzdialenej len 3 km. Tá poskytuje ďalšie ubytovacie kapacity či už v penziónoch, na privátoch alebo v príjemných dreveniciachchatkách. V srdci Oravy nájde bez problémov každý z Vás to pravé ubytovanie.

... zobraziť viac

Drevenica Kozinec

0,1 km od Ski centrum Kozinec, Zázrivá, na samote, pri lese...
DREVENICA na samote pri lese - WiFi

Chalupa Raj

0,1 km od Ski centrum Kozinec, Zázrivá, na okraji obce / mest...
Chalúpka na okraji obce, relax a ticho

Chalupka pod Kozincom

0,2 km od Ski centrum Kozinec, Zázrivá, na okraji obce / mest...
Úžasná príroda, relax aj zábava v chate

Chata Havrania

0,2 km od Ski centrum Kozinec, Zázrivá, na okraji obce / mest...
V lone prírody, ticha a čistého vzduchu

Chata Potôčik

1,4 km od Ski centrum Kozinec, Zázrivá, na okraji obce / mest...
Tento silvester voľný!

Chata Kozínska

1,4 km od Ski centrum Kozinec, Zázrivá, na okraji obce / mest...
...pod hviezdami na konci Zázrivej!

Chata Adam

2,8 km od Ski centrum Kozinec, Zázrivá, na okraji obce / mest...
Chata v krásnom prostredí na okraji lesa

Chalupa TEREZA

2,9 km od Ski centrum Kozinec, Zázrivá, na samote, pri lese...
Kľud v krásnej Oravskej prírode

Chalupa Datko

3,0 km od Ski centrum Kozinec, Zázrivá, na okraji obce / mesta, pri lese / na okraj...
Ideálne pre rodiny s deťmi

Chalupa pri Grúni

3,2 km od Ski centrum Kozinec, Zázrivá, na okraji obce / mest...
Na okraji lesa, vedľa potôčika.