Loading

Ubytovanie Ski centrum Kozinec

(321 objektov v okolí 25 km)
Ski centrum Kozinec

Ski centrum Kozinec

Zázrivá

Orava je dodnes jedným z najpríťažlivejších krajov Slovenska. Je niečím magická, tajomná a láka turistov na to, aby ju preskúmali. V niečom kráča s modernou dobou, inde cítiť dych stáročí a tento jedinečný kokteil si môžete vychutnať aj v zime.

Ideálnym miestom je okolie preslávenej dedinky Terchová, kde podľa legendy pôsobil náš najslávnejší zbojník, Jánošík. Približne 10 km od nej a 20 km od Dolného Kubína leží typická oravská dedinka, Zázrivá. Práve nad ňou sa týči vrch Kozinec s rovnomenným lyžiarskym strediskom.

Ski centrum Kozinec leží v rozprávkovej a takmer nedotknutej prírode Oravy. Južne od lyžiarskeho strediska sa nachádza jeden z najkrajších národných parkov Slovenska, Malá Fatra. Do nej si môžete odskočiť aj na niektorú z veľmi zaujímavých túr.

Vráťme sa k samotnému lyžiarskemu stredisku Kozinec. Jeho areál sa rozprestiera v rozmedzí 650 až 995 metrov nad morom. Nie je to síce najvyššia nadmorská výška s akou sa môžete stretnúť, priaznivé klimatické podmienky Oravy však Vaše obavy zaženú. Ide o jeden z najchladnejších a na zrážky najbohatších regiónov Slovenska, preto sa nedostatku snehu báť nemusíte.

Svahy sú pravidelne upravované a celé stredisko ponúka lyžovačku pre všetky skupiny lyžiarov. Pre začiatočníkov je určená modrá, najjednoduchšia zjazdovka, ktorá je zároveň najdlhšou zjazdovkou strediska. Jej dĺžka je približne 2 km. Množstvo tratí je určených pre stredne pokročilých lyžiarov, ktorí majú k dispozícií viacero možností zjazdu. No a na záver čosi aj pre tých najskúsenejších. V stredisku sa nachádzajú 2 zjazdovky značené čiernou farbou, na ktorých si prídu na svoje aj starší harcovníci.

Napriek tomu, že ste o lyžiarskom stredisku Kozinec pravdepodobne ešte nepočuli nejde o žiadneho drobca. Celková dĺžka všetkých zjazdoviek je až 5 kilometrov. To je dosť na celodennú, pestrú lyžovačku pre každého lyžiara. Príjemným bonusom strediska sú navyše priaznivé ceny skipasov.

Z doplnkových služieb Ski centrum Kozinec v ničom nezaostáva za konkurenciou. Ponúka lyžiarsku školu, požičovňu lyžiarskej výstroje, snowboardový areál s rôznymi prekážkami, bufet, reštauráciu, možnosť ubytovať sa priamo pod svahom ako aj tri parkoviská hneď pri vlekoch.

Možnosti ubytovania máte k dispozícii priamo v areáli lyžiarskeho strediska alebo v neďalekej Zázrivej, vzdialenej len 3 km. Tá poskytuje ďalšie ubytovacie kapacity či už v penziónoch, na privátoch alebo v príjemných dreveniciachchatkách. V srdci Oravy nájde bez problémov každý z Vás to pravé ubytovanie.

... zobraziť viac

Chalupa Raj

0,1 km od Ski centrum Kozinec, Zázrivá, na okraji obce / mest...
Chalúpka na okraji obce, relax a ticho

Drevenica Kozinec

0,1 km od Ski centrum Kozinec, Zázrivá, na samote, pri lese...
DREVENICA na samote,pri vleku (5m), WiFi

Chalupka pod Kozincom

0,2 km od Ski centrum Kozinec, Zázrivá, na okraji obce / mest...
Úžasná príroda, relax aj zábava v chate

Chata Havrania

0,2 km od Ski centrum Kozinec, Zázrivá, na okraji obce / mest...
V lone prírody, ticha a čistého vzduchu

Chata Potôčik

1,4 km od Ski centrum Kozinec, Zázrivá, na okraji obce / mest...
Tento silvester voľný!

Chata Kozínska

1,4 km od Ski centrum Kozinec, Zázrivá, na okraji obce / mest...
...pod hviezdami na konci Zázrivej!

Chata Adam

2,8 km od Ski centrum Kozinec, Zázrivá, na okraji obce / mest...
Chata v krásnom prostredí na okraji lesa

Chalupa TEREZA

2,9 km od Ski centrum Kozinec, Zázrivá, na samote, pri lese...
Kľud v krásnej Oravskej prírode

Chalupa Datko

3,0 km od Ski centrum Kozinec, Zázrivá, na okraji obce / mest...
Ideálne pre rodiny s deťmi

Chalupa pri Grúni

3,2 km od Ski centrum Kozinec, Zázrivá, na okraji obce / mest...
Na okraji lesa, vedľa potôčika.