Chata so saunou, vírivkou aj biliardom

Rekreačná Chata Nikol je situovaná v pokojnom horskom prostredí v Oravskej Lesnej. V zimnom období sa len 500 metrov od chaty nachádza výstupná stanica Orava Snow a v letnom období je možné hubárčenie v okolitých lesoch, grilovačky, či varenie gulášu pri chate, pri ktorej nájdete aj veľké ihrisko, detské ihrisko a krytý altánok s grilom.
Po lyžovačke, či dlhej turistike si môžete oddýchnuť vo wellnesse so saunou a vírivou vaňou.

Chata poskytuje ubytovanie v dvoch samostatných častiach chaty. Jedna časť má kapacitu 11 lôžok + prístelky, druhá časť má kapacitu 12 lôžok + prístelky. Chata sa prenajíma samostatne alebo ako celok.

Každá časť má na prízemí veľkú spoločenskú miestnosť s televízorom, satelitom a krbovými kachľami. Samozrejmosťou je jedálenský kút a kompletne vybavená kuchyňa so sklokeramickým sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnkou, chladničkou a potrebným riadom. Na prízemí je tiež kúpeľňa, sklad na bicykle, lyže a drevo. Vo voľnom čase si môžete zahrať veľký stolný futbal, biliard a šípky. Samozrejmosťou je neobmedzený internet zdarma. Na poschodí sú izby na spanie, kúpeľňa a toaleta. Vykurovanie zabezpečujú krbové kachle s teplovodnými rozvodmi a podlahové kúrenie

V uzamykateľnom a oplotenom areáli chaty máte k dispozícii parkovisko, záhradný altánok s grilom, ohnisko, detské ihrisko a priestor pre loptové hry.

Chata je ideálne pre rodiny s deťmi, veľké skupiny, lyžiarov, turistov, školské výlety, oslavy a stretnutia. Príďte si vychutnať príjemné prostredie Oravy, kde si dokonale oddýchnete a aspoň na chvíľu zabudnete na svoje starosti.