Príjemná dovolenka na Orave

Chata u Kojdovcov sa nachádza v nádhernej rekreačnej oblasti Lehotská pri známej dedinke Oravská Lesná na severe Slovenska, len 150 metrov od 4-sedačkovej lanovky vyhľadávaného lyžiarskeho strediska ORAVA SNOW. Vďaka svojej kúzelnej atmosfére si tu hostia môžu naplno počas pobytu vychutnávať ticho a rozmaznávať svoju dušu očarujúcim výhľadom na Oravskú Maguru, Oravské Beskydy či Malú Fatru.

V zimnom období si tu prídu na svoje najmä nadšenci zjazdového aj bežeckého lyžovania, snowboardingu či tradičného sánkovania. V letnom období je toto miesto ideálnou voľbou pre dovolenku plnú relaxu, prechádzok alebo turistických a cyklistických výletov. Milovníkom kultúrno-historických pamiatok odporúčame navštíviť turisticky mimoriadne zaujímavú atrakciu - Oravskú lesnú železničku s lesníckym náučným chodníkom v Oravskej Lesnej, vzdialenú len necelé 2 km od chaty. V dedinke si zároveň môžete vo viacerých reštauráciách vychutnať tradičné oravské špeciality, dopriať obľúbenú pizzu, osviežiť sa drinkom v niektorom z barov alebo si dokúpiť všetko potrebné v obchodoch s rozličným tovarom. K dispozícii je tu taktiež hokejový štadión a telocvičňa, čo istotne ocenia najmä hostia túžiaci po aktívne strávenej dovolenke.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v novopostavenej trojpodlažnej Chate u Kojdovcov, ktorá disponuje kapacitou pre 16 až 20 osôb. Chata v tvare rotundy je svojím netradičným prevedením naozajstnou raritou a hostí okrem tohto istotne príjemne prekvapí aj svojou jedinečnou atmosférou. Na prízemí chaty sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, rádiom a dvomi rozkladacími pohovkami (využiteľnými ako prístelky pre 3 osoby). Hostia tu v kruhu rodiny a priateľov môžu dokonale oddychovať, zabávať sa a užívať si vzácne spoločné chvíľky. Súčasťou prízemia chaty je aj plne vybavená kuchyňa, v ktorej je možné na prípravu chutných domácich jedál využívať keramickú varnú dosku, elektrickú rúru, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a jedálenský stôl so stoličkami pre 6 osôb.

Po príjemne strávenom dni Vás istotne poteší možnosť relaxovať v masážnej vani, ktorá sa spolu so sprchovacím kútom a toaletou nachádza na prvom poschodí chaty. Odtiaľto je to už len pár krokov do dvoch 4-lôžkových spální. Pre dokonalý komfort hostí je na tomto poschodí k dispozícii ešte jedna kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V priestrannej spálni na druhom poschodí nájde svoju pohodlnú posteľ s voňavými perinami a vankúšom až 6 hostí, 3 hostia si svoje súkromie užijú v ďalšej samostatnej spálni. Na chodbe je k dispozícii samostatná toaleta. Vykurovanie chaty je riešené teplovodným krbom v kombinácii s podlahovým kúrením alebo kúrením na elektrinu, takže o teplo a romantiku pri krbe je v chate vopred postarané. Pre hostí s detičkami je možné pripraviť aj detskú postieľku a samozrejme sa v chate pre nich nachádza aj množstvo hračiek.

Našim hosťom by sme radi zabezpečili dokonalý komfort a preto majú počas pobytu plne k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet, kotlík na varenie silvestrovskej kapustnice, prenosný gril a všetko potrebné, čo k pobytu potrebujú. Nechýba tu ani veľký altánok s posedením, detská či záhradná hojdačka, šmýkačka a pieskovisko. Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pred chatou (posledných 400 m vedie k chate štrková cesta).

Veríme, že si svoju dovolenku či predĺžený víkend u nás vychutnáte naplno, budete sa cítiť príjemne a do budúcna nás opäť radi navštívite. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá