Priestranné štýlové apartmány s WELLNESS

Štýlova Vila Johanka s novovybudovaným wellness centrom je situovaná v krásnom pokojnom prostredí malebnej obce Oravská Lesná, vo vzdialenosti len 2 km od obľúbeného lyžiarskeho strediska ORAVA SNOW. Blízke okolie ubytovania poskytuje ideálne podmienky pre všetkých milovníkov turistiky, cyklistiky či skvelej lyžovačky. V zimnom období si Váš pobyt môžete u nás spríjemniť okrem klasických zimných športov ako lyžovanie, snowboarding, korčuľovanie a bežkovanie aj skvelými jazdami na našich 4 snežných skútroch, ktoré Vám radi zapožičiame.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v 3 štýlovo zariadených samostatných apartmánoch s krbom, ktoré sú súčasťou Vily Johanka s celkovou kapacitou pre 28 osôb. Každý z apartmánov disponuje vlastným vchodom, čo garantuje ubytovaným hosťom počas celého pobytu maximálne súkromie.

Vybrať si u nás môžete spomedzi dvoch dvojspálňových 8-lôžkových apartmánov ako aj jedného veľmi priestranného trojspálňového apartmánu s kapacitou pre 12 osôb. Všetky apartmány sú vybavené okrem spálňovej časti taktiež spoločenskou miestnosťou s krbom, pohodlným posedením, televízorom a rádiom, ktorá je zároveň prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou s keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou. Samozrejmosťou každého apartmánu je bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou (apartmán s kapacitou 12 osôb disponuje dvomi kúpeľňami a dvomi toaletami).

Dokonalý relax Vám určite poskytne aj pobyt v našom úplne novom wellness centre s fínskou, parnou a infra saunou, vírivkou, ochladzovacou kaďou a príjemnou oddychovou miestnosťou s lehátkami. Súčasťou ubytovania je zároveň letná krytá terasa s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania. Na prípravu rôznych špecialít tu môžu hostia využívať aj veľkú pec na pizzu či barový pult s mini-kuchynkou. V areáli vily nechýba ani detské pieskovisko, šmýkačka či trampolína.

Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vás.