V centre obce a zároveň na okraji lesa!

Apartmánový domček Michal je situovaný v príjemnej časti centra malebnej horskej obce Oravská Lesná. Vďaka ideálnej polohe ubytovania to tak budete mať počas Vášho pobytu veľmi blízko k reštaurácii, potravinám, wellness centru či pošte, pričom z väčšej časti je dom zároveň obklopený lesom, čo garantuje ubytovaným hosťom taktiež dostatok súkromia a pokoja. Využite preto našu ponuku ubytovania v centre obce, odkiaľ to budete mať všade blízko a pritom budete stále pri lese v príjemnom pokojnom prostredí.

V letnom období si Váš pobyt môžete spríjemniť podnikaním množstva turistických prechádzok a horských túr krásnou okolitou prírodou. Využiť môžete aj novú cyklotrasu či turistický chodník, začínajúci už v centre obce. Na svoje si tu prídu rovnako milovníci hubárčenia a zberu lesných plodov. V zimnom období si môžete vychutnať výbornú lyžovačku na kvalitne upravených svahoch lyžiarskeho strediska ORAVA SNOW, vzdialeného 10 km od ubytovania.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v príjemne a zároveň moderne zariadenom Apartmánovom domčeku Michal, ktorý je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 8 osôb. Vítané sú u nás tak rodinky s deťmi ako aj menšie skupinky priateľov. Celý apartmánový dom je navyše bezbariérový, čím je vhodný aj pre ubytovanie starších ľudí alebo zdravotne postihnutých osôb.

V dome je Vám k dispozícii príjemná spoločenská miestnosť s pohodlným gaučovým posedením a televízorom, ktorá je zároveň prepojená s jedálenskou časťou a kompletne zariadenou kuchyňou, v ktorej na prípravu vlastného stravovania môžete využívať sklokeramický sporák, elektrickú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku, mikrovlnnú rúru a všetok potrebný riad. Súčasťou domu je zároveň špajza, či veľká veranda so šatníkovými skriňami, poskytujúcimi dostatok úložného priestoru. Pripravené sú tu pre Vás rovnako dve samostatné spálne s kapacitou pre 4 osoby, vybavené vždy jednou manželskou posteľou a jednou samostatnou posteľou s druhým výsuvným lôžkom. Samozrejmosťou domu je taktiež veľká kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom, toaletou a automatickou práčkou. Počas Vášho pobytu je Vám tu k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet. Vykurovanie objektu je riešené ústredným kúrením, ktoré je zabezpečované z našej strany. V prípade potreby je možné vnútornú teplotu regulovať aj elektrickým podlahovým kúrením, ktoré je zaistené v celom dome.

Príjemne oddýchnuť si môžete taktiež vo vonkajšej upravenej časti domu, kde nechýba altánok s vonkajším posedením, ohnisko a malé detské ihrisko. Parkovanie Vašich áut (v počte 3 až 4 ks) je možné priamo pri ubytovaní. Veríme, že si u nás skvele oddýchnete a pri ďalšej Vašej návšteve nášho krásneho kraja opäť radi využijete naše služby. Tešíme sa na Vás.