Novučičká romantická chata, super cena!

Naše komfortné ubytovanie, v úplne novej drevenici Chalet Holiarka, je situované v dedinke Holiare pri Veľkom Mederi. Od hlavného mesta je to len hodinka cesty a navyše má známy "žltý vlak" svoju zastávku aj v našej obci.

Uniknite z každodenného stereotypu a zavítajte na Žitný ostrov, do slnkom zaliateho Veľkého Medera, ktorý celoročne sľubuje príjemné teploty a dovolenku, na ktorej sa budete cítiť ako pri mori. Termálne kúpalisko Thermal Corvinus Veľký Meder s prírodnými liečivými vodami poskytuje relax pre telo a dušu nielen dospelým, ale najmä deťom, ktoré sa potešia toboganom, vonkajším aj vnútorným bazénom a rôznym atrakciám. V areáli kúpaliska sa nachádza wellness centrum - masáže, vírivky, rôzne sauny i reštaurácie. Pokiaľ by vás Veľký Meder omrzel, navštívte Komárno vzdialené len 25 km, kde si zaplávate v ďalších kúpaliskách, spoznáte kúsok miestnej histórie aj príjemných ľudí. Na výhodné nákupy zájdete do historického mesta Győr v Maďarsku alebo do neďalekých Patiniec, kde je situované ďalšie kúpalisko s množstvom atrakcií a vodných zážitkov. Táto oblasť je rovnako známa dobrým vínkom – vyberte sa preskúmať a ochutnávať aj vínne cesty juhozápadného Slovenska.

Po celodenných zážitkoch a aktivitách sa budete radi vracať do jedinečnej mikroklímy celoročne otvoreného drevodomu, ktorý disponuje celkovou kapacitou 9 lôžok s možnosťou 2 prísteliek. Ubytovanie je vhodné pre pobyt jednej samostatnej skupinky rodín s deťmi či partie priateľov a známych.

Na prízemí je pre Vás pripravená obývacia miestnosť prepojená s jedálenskou časťou a kuchynkou. Tu si oddýchnete pri sledovaní televízora so satelitným príjmom, hraní spoločenských hier a posedením na rozťahovacej pohovke, ktorú využijete ako prístelku pre dve osoby. V kompletne vybavenej kuchyni s elektrickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, umývačkou riadu a chladničkou s mrazničkou si uvaríte vlastné jedlá. Samozrejmosťou ubytovania je luxusne zariadená kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a automatickou práčkou.

Pre Váš pokojný spánok sme pripravili tri samostatné spálne. Jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou je situovaná na prízemí, jedna 3-lôžková a jedna 4-lôžková spálňa sa nachádzajú na poschodí a disponujú vlastným šatníkom. Do niektorej z izieb na poschodí Vám veľmi radi poskytneme aj detskú postieľku.

V exteriéri si posedíte na drevenej terase s možnosťou grilovania na elektrickom grile alebo opekania na záhrade. Detičky sa potešia pieskovisku s hračkami a možnosti spoznávať domáce zvieratká vo vedľajšom dvore, kde si máte možnosť zakúpiť aj domáce výrobky. Parkovať môžete priamo pri ubytovaní. Obec Holiare je navyše strážená kamerovým systémom. Check-in po 14:00 hod. a check-out do 10:00 hod., v lete uprednostňujeme najmä týždňové pobyty. Príďte sa ubytovať do romantickej dreveničky, ktorá zahreje na tele i na duši. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami!