Len 80 m od kúpaliska!

Novopostavený Apartmánový dom Solar Park sa nachádza len 80 metrov od termálneho kúpaliska THERMAL CORVINUS v obľúbenom kúpeľnom meste Veľký Meder. Vďaka svojej vynikajúcej polohe ako aj zaistenému komfortu ubytovania sú apartmány výbornou voľbou pre dovolenky rodiniek s deťmi, párov alebo skupiniek priateľov a známych. Turisticky známe mesto Vás určite zláka svojimi termálnymi prameňmi, útulnými kaviarničkami a reštauráciami, kde zaručene strávite krásne chvíle s rodinou či priateľmi.

Apartmánový dom Solar Park ponúka svojim hosťom pohodlné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 60 osôb. K dispozícii je Vám tu 24 vkusne zariadených 2-lôžkových apartmánov s manželskou posteľou. V dvanástich apartmánoch umiestnených na prízemí apartmánového domu nájdete vo vybavení aj rozkladací gauč s možnosťou jednej prístelky.

Vo výbave každého apartmánu je pre Vás pripravený televízor s plochou obrazovkou so satelitným príjmom, terasa alebo balkón s vonkajším posedením a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Na prípravu chutných jedál Vám vo všetkých apartmánoch poslúži vlastná plne vybavená kuchynka s elektrickou dvojplatničkou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou. Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou je súčasťou každého apartmánu.

Príjemné letné večery si vychutnáte pri grilovačke alebo opekačke v areáli apartmánového domu. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj posedením v altánku či hraním stolného tenisu. Pre Vaše ratolesti sme pripravili detské ihrisko so šmýkačkou, hojdačkami a trampolínou. Využiť môžete aj naše doplnkové služby, na požiadanie Vám zabezpečíme vstup do sauny, vírivky alebo zaistíme masáž. Parkovanie je možné priamo pri apartmánovom dome.

Veríme, že nás čoskoro navštívite a strávite u nás výborný dovolenkový pobyt. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá