Len 100 metrov od termálneho kúpaliska

Novopostavené Apartmány Carolina sa nachádzajú v známej vyhľadávanej lokalite kúpeľného mestečka Veľký Meder, len 100 metrov od vstupu do areálu termálneho kúpaliska Thermal Corvinus. Vďaka svojej vynikajúcej polohe je ideálnou voľbou pre rodinky s deťmi a milovníkov plávania, vodnej zábavy a dokonalého relaxu v bazénoch s termálnou vodou.

Vašu dovolenku si tu môžete spríjemniť romantickými prechádzkami po pešej zóne s viacerými obchodíkmi so suvenírmi, kaviarničkami a reštauráciami. Pri svojej návšteve si nenechajte ujsť aj možnosť prejsť sa cez skoro 100-hektárový dubový lesopark, ktorý je na Žitnom ostrove jedinečný a zároveň ponúka možnosť adrenalínového lezenia v jeho korunách stromov po lanovej dráhe Tarzánia.

Celoročne Vás veľmi radi ubytujeme v dvoch príjemných Apartmánoch Carolina, ktoré spoločne disponujú kapacitou 10 lôžok vrátane prísteliek. Každý z apartmánov, majúc svoj vlastný vchod, sa skladá z dvoch 2-lôžkových spální vybavených televízormi (pričom v jednej z nich je možné pridať ešte prístelku pre 1 osobu) a vlastnej plne zariadenej kuchyne.

Na prípravu Vašich obľúbených jedál tu môžete využívať elektrickú dvojplatničku, mikrovlnnú rúru, chladničku s mrazničkou, rýchlovarnú kanvicu, kompletný kuchynský riad a posedenie. Súčasťou každého apartmánu je taktiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a možnosť bezplatného využívania WiFi pripojenia na internet.

Pred samotnými apartmánmi sa nachádzajú súkromné terasy s posedením, kde si môžu naši hostia vychutnávať voňavú kávičku či príjemnú siestu pri čítaní obľúbenej knihy. Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné priamo pred apartmánovým domom. Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a budeme Vás môcť u nás srdečne privítať. Doprajte si vytúženú dovolenku a rezervujte si pobyt čo najskôr!