Loading

Chaty na Veľkej Domaši

(0 objektov)

Nenašiel som žiadne výsledky pre dané kritériá.

Skúste iné hľadanie.

Chaty Veľká Domaša

Chaty Veľká Domaša 1

Veľká Domaša a atrakcie v okolí

Vodná nádrž na východnom Slovensku sa rozprestiera v okresoch StropkovVranov nad Topľou. Patrí medzi obľúbené ciele dovolenkárov počas letnej sezóny. Teplá klíma a horské prostredie Ondavskej vrchoviny robia z Domaše výborné miesto na kúpanie, rybolov, vodné športy, turistiku aj cykloturistiku. Okrem upravených pláží tu nájdete športoviská, ihriská i požičovne športových potrieb pre vodné športy a aktivity na suchu.

V stredisku v obci Nová Kelča je veľmi obľúbená nová umelá pláž s kamennou hrádzou. Na Domaši si užijete nielen relax a pohodovú dovolenku. Čaká Vás tu aj nočný život spojený s diskotékami a kultúrnymi podujatiami rôzneho druhu.

Na brehu Domaše si môžete vybrať z piatich rekreačných stredísk: Valkov-Tíšava v obci Bžany, Nová Kelča, Poľany, Dobrá a Holčíkovce. Ubytovať sa tu môžete na chate pri vode aj v lese. Poteší možnosť sladkého ničnerobenia na modernej pláži, adrenalín pri vodných športoch, relax pri rybolove či zábava do ranných hodín.

Pokiaľ si vyberiete ako cieľ svojej cesty stredisko Dobrá, máte ideálne podmienky na štart windsurfingu. Vďaka teplote vody na úrovni 23 °C patrí Domaša medzi najteplejšie vodné nádrže na Slovensku. To oceníte hlavne pri pobyte na chate s deťmi.

Pokiaľ Vám už oddychu na brehu Domaše stačilo, vyberte sa do okolia. Napríklad splavovať rieku Ondava. Celodenný výlet plný dobrodružstva ukončíte vo večerných hodinách vo svojej chate pri Domaši.

Chaty Veľká Domaša 2

Ak máte radi históriu, nevynechajte návštevu Údolia smrtiDukliansky priesmyk. Ťažké boje pripomínajú tanky, pamätník aj cintorín. Zrúcaninu Hradu Čičava nájdete počas príjemnej turistiky. Východné Slovensko je posiate drevenými kostolíkmi, ktoré sa vďaka svojej technickej a umeleckej originalite stali národnými kultúrnymi pamiatkami. Je len na Vás, či sa z výletu vrátite späť na chatu pri Domaši alebo sa ubytujete v niektorej z týchto dediniek.

Chaty na Veľkej Domaši

Ubytovanie na chate v okolí Domaše má svoje čaro a výhody. Blízkosť brehu je nesporne jednou z najväčších. Na výber máte chaty v centre diania aj tie, ktoré sú pred najväčším ruchom ukryté v lese. Záleží len od Vás, ktorému typu dáte prednosť. Rovnako si vyberiete z chát rôznych veľkostí, ktoré sa prispôsobia Vašim požiadavkám, čo sa týka počtu ubytovaných.

Potešíte sa taktiež priestoru na pobyte na čerstvom vzduchu v okolí chaty. Či už je to záhrada, terasa alebo priamo pláž, nemusíte sa obávať nedostatku miesta. Ubytovanie v chate patrí medzi tie lacnejšie verzie ubytovania. Tomu sa zasa poteší Vaša peňaženka.

Chaty Veľká Domaša 3

Chaty v okolí Domaše sú výborným miestom na rodinnú dovolenku aj na poriadnu zábavu s priateľmi. Ani majitelia domácich zvierat neprídu skrátka. Chata je výborným miestom na pobyt s domácim miláčikom. Keď si vyberiete chatu pri vode, budete to mať len na skok od kúpania a vodných športov. Ubytovanie na chate oceníte tiež, keď zatúžite odpočinúť si od elektronického smogu. Vyberte si chatu bez WiFi pripojenia na internet a s minimom elektronických spotrebičov. A oddýchne si Vaše telo aj duša.

Možnosti ubytovania na Veľkej Domaši

V každom zo stredísk Veľkej Domaše nájdete okrem ubytovania na chate aj ďalšie možnosti. Dobrodružstvom zaváňa dovolenka v kempe. Maximálne pohodlie si užijete v hoteloch. Apartmány ponúkajú rodinnú atmosféru a nízke ceny ubytovania. Penzióny predstavujú zlatú strednú cestu, ktorá spája komfort, služby a príjemnú cenu ubytovania.

Pri slovenskom mori, na východe Slovenska, strávite letnú dovolenku so všetkými jej náležitosťami. Vlny, plávanie, surfovanie, opaľovanie na pláži, bary, reštaurácie a nočný život. To všetko sa postará o množstvo príjemných dovolenkových zážitkov. Ani si nestihnete všimnúť, že voda, ktorá Vás obklopuje, nie je slaná.

Názory a odporúčania

Brian Lipták (mladý pár - návštevník) 6.9.2019
Krásna okolitá príroda.
Vladimír Maťo (starší pár - návštevník) 30.8.2019
Ok
Lucia (rodina s malými deťmi - návštevník) 14.8.2019
Voda super, tepla, rybarcenie super, výletna loď Bohemia, úžasná plavba
Jozef Augustín (starší pár - návštevník) 4.7.2019
ok
Miloš Ferčák (skupina - návštevník) 27.10.2018
Nádherný kraj a super lidí.