Ubytujte sa v srdci Liptova

Pozývame Vás na príjemnú dovolenku na Liptove. Privát Kubík je umiestnený v tichom prostredí Liptovského Mikuláša, v mestskej časti Vitálišovce, s výborným prístupom na všetky smery. Blízko to máte do Tatralandie, Lúčiek, Liptovského Jána i do presláveného lyžiarskeho strediska Jasná Chopok. Celoročne si na Liptove užijete turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, adrenalínové športy i príjemné prechádzky krásnou prírodou.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie s celkovou kapacitou 21 lôžok vrátane prísteliek. Ubytovanie je rozdelené na dve časti.

1. časť podkrovie - tvori ho zariadená kuchyňa s obývacou časťou s televízorom a satelitom, kúpeľňa s toaletou, 3 dvojlôžkové izby a jedna štvorlôžková izba. Túto časť si môžete prenajať ako celok - aj ako samostatný apartmán.

2. časť poschodie - skladá sa zo 4 dvojlôžkových izieb. Dve izby majú vlastnú kúpeľňu s toaletou, ďalšie dve izby zdieľajú spoločnú kúpeľňu s toaletou. K tejto časti prislúcha kompletne zariadená kuchyňa na prípravu chutných jedál a spoločenská časť s televízorom a posedením.

V celom ubytovacom zariadení máte k dispozícii WiFi pripojenie na internet. Po dohode Vám na izby zabezpečíme prístelky.

Na dvore môžete relaxovať, grilovať a opekať. Parkovanie je zabezpečené priamo vo dvore ubytovania. Blízko sú aj potraviny, pizzeria a pohostinstvá. Ubytovanie je ideálne pre skupinky a rodiny s deťmi. Tešíme sa na Vašu návštevu na Liptove.