Moderné ubytovanie s veľkou históriou!

Moderný Rekreačný dom Edsom sa nachádza v pokojnej obci Spišský Štiavnik, čo je skvelé pre prežitie voľného času s tými, na ktorých Vám záleží. Len 4 km od ubytovania si užijete prechádzky Slovenským rajom a blízko je to aj do Nízkych Tatier (15 km).

Práve odtiaľto je neuveriteľný výhľad na Kráľovu hoľu, ktorý Vás úplne rozčaruje. Vašu prechádzku okolitou prírodu si môžete spríjemniť výletmi k prameňom riek Hornád (15 km) alebo Čierny Váh (20 km). Necelých 12 km od ubytovania je Termálne kúpalisko Vrbov, no zábava spojená s relaxom sa dá prežiť aj v aquaparku AquaCity v Poprade. V lete sa môžete vybrať po masíve Kozie vrchy (Dubina) alebo do miestneho Kaštieľa, prípadne do historického centra Levoče (15 km od ubytovania). Zima je skvelá na sánkovanie a lyžovanie sa v Ski centre Kubašok, v lyžiarskom stredisku Vernár - Studničky, Ski centre Levoča a mnohých iných v okolí.

Rekreačný dom Edsom Vám poslúži počas celého roka, kde sa naši hostia budú cítiť komfortne. Preferujeme skôr ubytovanie pre 6 osôb, no celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre 8 osôb.

Pokojnú atmosféru s Vašimi najbližšími si užijete v plne vybavenej kuchyni s el. rúrou, plynovým sporákom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom. Práve tu si môžete oddýchnuť na štýlovom jedálenskom sedení či zahrať si spoločenské hry. Pre deti sú pripravené hračky a vieme Vám poskytnúť aj detskú postieľku. K dispozícii sú Vám jedna 4-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami a jedna 4-lôžková spálňa s televízorom, krbom, manželskou posteľou a rozkladacím gaučom (slúžiacim pre prespanie 2 osôb). Rekreačný dom je dovybavený vlastnou kúpeľnou so sprchovacím kútom, práčkou, žehličkou a samostatnou toaletou. Zaistili sme Vám rovnako bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Máte radi prírodu a pokoj? Nielen to si môžete užívať na záhrade s vonkajším posedením, v altánku alebo pri príprave jedál na grile či v kotlíku. Vaše ratolesti sa potešia hojdačke a milovníci športov zas priestoru na odloženie svojich bicyklov i lyží. Aj svoje autá zaparkujete vo dvore Rekreačného domu Edsom. Krásy okolitej prírody, oddych od veľkého mesta spolu s príjemným ubytovaním už na Vás čakajú, tak príďte k nám a prežite super dovolenku. Tešíme sa na Vás!