Pekné ubytovanie za výhodnú cenu!

Privát Slodičák nájdete na okraji lesa medzi Tatranskou Kotlinou (200 m) a goralskou obcou Lendak (2 km) na rozhraní Belianskych a Vysokých Tatier. V letnom období tu máte možnosť turistiky, cykloturistiky, zberu lesných plodov a návštevy Belianskej jaskyne. Pre zdatných turistov sú v ponuke vysokohorské túry na vrcholy Tatier. V zime si naši hostia dobre zalyžujú v Ždiari či v Tatranskej Lomnici. Osviežiť sa môžete vo Vyšných Ružbachoch, vo Vrbove a v AquaCity Poprad.

Ubytovacie zariadenie má kapacitu 15 až 17 lôžok. Na prízemí ubytovania sú Vám k dispozícii tri 2-lôžkové izby ako aj jedna 3-lôžková izba. Podľa potreby vieme do týchto izieb doplniť variabilne ešte 2 lôžka. Nachádzajú sa tu rovnako dve spoločné kúpeľne (so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou) a dve samostatné toalety. Spoločné chvíle tu môžu naši hostia tráviť v priestrannej spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom, satelitom a posedením. K dispozícii je aj spoločná kuchyňa s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, chladničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou.

Na poschodí ubytovania (v podkrovnej časti domu) sú umiestnené ďalšie tri 2-lôžkové izby, pri ktorých môžu hostia využívať dve kúpeľne so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Na prípravu jedál Vám tu poslúži spoločná kuchynka vybavená plynovým sporákom, chladničkou, mikrovlnkou a jedálenským stolom s posedením. V strednej časti domu býva majiteľ ubytovania.

Vo dvore ubytovania môžete využívať záhradný altánok s posedením a posedenie pri ohnisku s možnosťou opekania a grilovania. Svoje autá si bezpečne odparkujete priamo vo dvore. V blízkosti sa nachádza obchod, reštaurácia a vodný svet so saunami. Ubytovanie je ideálne pre turistov, milovníkov prírody a rodinky s deťmi.