Nádherná chata s krbom

Chalupa Lenka sa nachádza vo Vysokých Tatrách. Nájdete ju na okraji lesa medzi Tatranskou Kotlinou a obcou Lendak. Okolie praje najmä turistom a milovníkom prírody. Vybrať sa môžete na túru či cyklotúru. Na svoje si prídu aj hubári a zberači lesných plodov. Z výletov sa oplatí navštíviť Beliansku jaskyňu, tatranské osady: Štrbské pleso, Smokovce či Tatranskú Lomnicu kde si v zime výborne zalyžujete. Lyžiarske strediská a dobrú lyžovačku Vám ponúka aj obec Ždiar a Bachledova dolina

Chalupa Lenka Vám poskytne ubytovanie s kapacitou 8 lôžok. K dispozícii sú tri dvojlôžkové izby s možnosťou doloženia dvoch prísteliek. Spálne spolu s kúpeľňou a toaletou sa nachádzajú na poschodí chaty. Prízemie je tvorené spoločenskou miestnosťou s posedením, krbom, televízorom, satelitom a jedálenským posedením. Stravu si môžete pripraviť v kompletne zariadenej kuchyni s elektrickým sporákom, elektrickou rúrou, chladničkou, mrazničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou, mixérom. Tiež je tu druhá kúpeľňa s toaletou. Na celej chate máte prístupný WiFi internet. K dispozícii detská postieľka, práčka, sušiak, žehlička.

Celý areál chaty je pekne upravený vhodný pre rodiny s deťmi. Využívať tu môžete detské ihrisko s pieskoviskom, preliezkami, hojdačkami a šmýkačkami. Najmenších poteší jazierko, zatiaľ čo dospelí môžu grilovať, opekať alebo variť guľáš. Parkovanie máte zabezpečené priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu v našej chate.