Únik z mesta do malebnej prírody!

Chata v Tatranskej Kotline obklopená nádhernou prírodou sa nachádza vo Vysokých Tatrách, neďaleko obce Lendak. Chata je určená pre rodinky s deťmi, skupiny turistov a všetkých, ktorí si chcú oddýchnuť v tichosti tatranskej prírody.

Okolie praje najmä turistom a milovníkom prírody. Vybrať si môžete zo širokej ponuky turistických či cyklistických trás. Na svoje si prídu aj hubári a zberači lesných plodov. Odporúčame navštíviť Beliansku jaskyňu, spolu s deťmi Opičiu dráhu v Spider parku alebo bobovú dráhu Tatrabob v Tatranskej Lomnici. Vyblázniť sa tiež môžete aj na štvorkolkách alebo kolobežkách po značených trasách až z Hrebienka. Dych berúce výhľady si vychutnáte z kabínky lanovky vedúcej na Lomnický štít. Netreba zabudnúť na Chodník korunami stromov. Zima je ideálna na lyžovanie, bežkovanie, sánkovanie aj snowboardovanie v lyžiarskych strediskách Bachledka Ski & Sun, Krasuľa, Strachan a Strednica v obci Ždiar, Tatranská Lomnica, Starý Smokovec - Hrebienok a Jakubkova lúka.

Útulná chata ponúka celoročné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 16 hostí. Exteriérovým schodiskom sa dostanete na priestrannú terasu s posedením. Z terasy prejdete priamo do útulnej obývacej miestnosti s gaučom a pohovkou, ktoré využijete dokopy ako štyri prístelky. Z pohodlného posedenia si pozriete televízor, vypočujete správy z rádia či hudbu z CD prehrávača, prípadne sa zabavíte spoločenskými hrami. Detičky určite ocenia hračky. Súčasťou miestnosti je štýlový bar, ktorý slúži aj ako kuchynský kútik s rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, umývačkou riadu, barovým a jedálenským posedením.

Obľúbené jedlo si pripravíte v samostatnej kuchynke s plynovým sporákom s rúrou, mikrovlnou rúrou, toastovačom, chladničkou s mrazničkou a jedálenským posedením pre dvoch. Na prízemí sa ďalej nachádza jedna 4-lôžková spálňa s oddelenými posteľami, kúpelňa so sprchovacím kútom, vaňou a toaletou.

Točeným schodiskom prejdete na prvé poschodie, kde sú situované dve 4-lôžkové spálne taktiež s oddelenými posteľami. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemné spoločné chvíle strávite na spomínanej terase s vonkajším posedením, kde si vychutnáte ticho a čerstvý tatranský vzduch. K príprave gulášu je pripravený kotlík a ak preferujete grilované jedlo využijete gril. Svoje autá zaparkujete hneď pri objekte, kde je priestor pre štyri autá. Tešíme sa na stretnutie s Vami v Chate v Tatranskej Kotline.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty