Útulná chata so slovenskou izbou a krbom

Chatu Iveta nájdete v nádhernom lesnom prostredí Tatranského národného parku, v príjemnej tichej časti atraktívnej tatranskej osady Tatranská Kotlina. Výborná poloha chaty v objatí Vysokých a Belianskych Tatier poskytuje našim hosťom celoročne široké možnosti relaxácie aj aktívneho oddychu formou turistiky a cykloturistiky. Počas Vášho pobytu si tu môžete vychutnať čarovnú atmosféru Belianskej jaskyne, najväčšej a jedinej sprístupnenej vysokohorskej kvapľovej jaskyne v Tatranskom národnom parku, ktorú máte na dosah ruky. Výnimočný relax a oddych v kombinácii so zábavou si môžete dopriať v okolitých termálnych parkoch alebo navštívte niektoré z kultúrno-historických zaujímavostí a pamätihodností Spiša ako napríklad tradičné tatranské drevené kostolíky v Tatranskej Kotline, Rezerváciu ľudovej architektúry v rázovitej goralskej obci Ždiar alebo Múzeum Tatranského národného parku v Tatranskej Lomnici. V zimnom období sú v neďalekých lyžiarskych strediskách vytvorené vynikajúce podmienky pre všetkých milovníkov skvelej lyžovačky, snowboardingu či sánkovačky a bežkovania.

Celoročne Vám ponúkame veľmi pekné ubytovanie v Chate Iveta s celkovou kapacitou 9 lôžok vrátane prísteliek. Hosťom sú na prízemí chaty k dispozícii dve spoločenské miestnosti. Priestrannejšia spoločenská miestnosť sa nachádza pri vstupe do chaty a je zariadená v štýle "slovenskej izby". V jej výbave nechýba krb, ktorý celú chatu príjemne rozohreje, televízor so satelitným príjmom, Hi-Fi veža, bar s kuchynským kútom (zariadený sklokeramickou varou doskou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou) a tradičné drevené posedenie pre 24 osôb. Samozrejmosťou tejto časti chaty sú taktiež dve spoločné sociálne zariadenia s umývadlami, sprchovacími kútmi a toaletami. Druhá (menšia) spoločenská miestnosť s kachľovou pecou, jedálenským posedením a príjemným gaučovým posedením (využiteľným ako prístelka pre 2 osoby) je zároveň prepojená s plne zariadenou kuchyňou, vybavenou elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou, kde si môžete pohodlne pripravovať Vaše obľúbené domáce jedlá. Odtiaľto vedú schody do podkrovia s tromi útulnými spálňami, dvomi 2-lôžkovými izbami s balkónmi a jednou 3-lôžkovou izbou, kde na Vás už čakajú pripravené postele s voňavými perinkami. V tejto časti chaty je hosťom k dispozícii ďalšia spoločná kúpeľňa s toaletou. V celom objekte chaty môžu hostia využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vo vonkajšej časti chaty s terasou, záhradnou hojdačkou a príjemným posedením s možnosťou grilovania alebo varenia kotlíkového gulášu si môžu hostia vychutnávať ideálny dovolenkový čas v kruhu rodiny či priateľov a popri tom sa napríklad zabávať pri hraní futbalu či rôznych spoločenských hrách. Pre detičky je tu pripravené rozľahlé detské ihrisko s pieskoviskom, hračkami, hojdačkou, preliezačkou, šmýkačkou a trampolínou, kde sa môžu s radosťou šantiť aj po celý deň. Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné hneď pri chate.

Príďte k nám zažiť ozajstnú dovolenku plnú dokonalého oddychu a relaxu! Tešíme sa na Vás!