Krásne, tiché prostredie pod lipami :)

Krásny pobyt priamo v srdci Liptova v pokojnom prostredí Bodíc, v Liptovskom Mikuláši Vám ponúkajú luxusne zariadené Apartmány Calma. Keďže je ubytovanie obklopené lipovou alejou, sadmi a záhradami, počas celého roka tu nájdete oázu pre Váš oddych, pokoj a relax. Vychutnávať si tu môžete rovnako jedinečný výhľad na Chopok a jeho severnú časť, pričom pri pohľade na sever sa Vám naskytne krásny výhľad aj na Západné Tatry, Chočské vrchy a symbol Slovenska - Kriváň vo Vysokých Tatrách.

Blízke okolie Apartmánov Calma poskytuje hosťom celoročne vynikajúce podmienky pre turistiku, cyklistiku, jazdu na koni či vodné športy (plávanie, rybolov, rafting). Veľmi blízko to budete mať aj k známym Demänovským jaskyniam (4 a 6 km), Liptovskej Mare s možnosťou vyhliadkovej plavby loďou (6 km), k centru Lipovského Mikuláša s bohatými možnosťami športového vyžitia (3 km), vyhľadávanému aquaparku Tatralandia (6 km) alebo termálnym kúpaliskám v Liptovskom Jáne (9 km) a Gino Paradise v Bešeňovej (17 km).

Po napadnutí prvého snehu a pohľade na okolité svahy neodolá žiaden milovník zimných športov, či už sa jedná o zjazdové alebo bežecké lyžovanie, snowboarding a skialpinizmus. Prvotriednu lyžovačku na kvalitne upravených zjazdovkách si môžete vychutnať v len 9 km vzdialenom špičkovom lyžiarskom stredisku Jasná - Nízke Tatry.

Počas celého roka Vám ponúkame komfortné ubytovanie v samostatnom apartmánovom dome, ktorého súčasťou sú 3 útulne a moderne zariadené apartmány s celkovou kapacitou pre max. 32 osôb (22 pevných lôžok + 10 prísteliek). Ubytovanie je tak veľmi vhodné pre páry, rodinky s deťmi či menšie skupiny priateľov, ktoré si pre seba rezervujú vždy jeden apartmán. Vítané sú u nás však aj väčšie skupiny hostí, ktorým prenajmeme radi v celosti celý dom (všetky apartmány spolu). K dispozícii sú Vám u nás nasledovné apartmány:

- 1x menší apartmán pre 2 až 4 osoby, tvorený spálňovou časťou s 2 lôžkami, obývacou časťou s rozložiteľným gaučom (s možnosťou 2 prísteliek), televízorom, plne vybaveným kuchynským kútikom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.
- 2x väčší apartmán pre 4 až 6 osôb, zložený z dvoch 2-lôžkových spální a obývacej miestnosti s televízorom a rozložiteľným gaučom (s možnosťou 2 prísteliek), ktorá je zároveň prepojená s plne vybavenou kuchynskou časťou. Samozrejmosťou oboch apartmánov je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Jeden z apartmánov, ktorý je umiestnený na poschodí, disponuje taktiež balkónom.
-2x apartmán pre 6 až 8 osôb, zložený z dvoch 3-lôžkových spálni plus obývacia miestnosť s rozťahovacou pohovkou. Vybavené sú podobne ako väčšie apartmány.

V priestoroch celého domu je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. K dispozícii je Vám tu aj lyžiareň či altánok s vonkajším posedením a grilom. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.

Apartmány Calma predstavujú skvelé miesto, kde si môžete v každom ročnom období správne vydýchnuť, načerpať množstvo nových síl a odniesť si z dovolenky plno nezabudnuteľných zážitkov. Tešíme sa na Vás.