Ubytovanie v Lúčkach

Ubytovanie v príjemnom priváte Lenka nachádzajúcom sa v kúpeľnej obci Lúčky v Žilinskom kraji pod Chočskými vrchmi je situované vo vzdialenosti len 5 km od termálneho kúpaliska GINO PARADISE v Bešeňovej a 700 metrov od AQUA-VITAL Parku v Lúčkach.

V priváte Lenka je možné rozloženie izieb kombinovať podľa Vašej požiadavky a tým sa stáva vhodný pre dvojice, štvorice, rodiny s deťmi ale aj väčšie skupiny návštevníkov. Dispozične môže pozostávať zo 4 dvojlôžkových izieb alebo 2 trojlôžkových izieb, 1 štvorlôžkovej izby a 1 dvojlôžkovej izby. Rovnako sa dá objekt rozdeliť na 2 apartmány:

- Apartmán na prízemí: 2 x dvoj až štvorlôžková izba, kompletne vybavená kuchyňa, krb, TV - LCD/SAT, WiFi pripojenie na internet, WC, sprcha, samostatný vchod, vonkajšie posedenie, gril, parkovanie pri objekte. Kapacita apartmánu predstavuje 6 až 7 osôb.

- Apartmán v podkroví: 2 x dvoj až trojlôžková izba, kompletne vybavená kuchyňa, TV - LCD/SAT, WiFi pripojenie na internet, WC, sprcha, samostatný vchod, vonkajšie posedenie, gril, parkovanie pri objekte. Kapacita tohto apartmánu predstavuje 6 osôb.

Celková kapacita ubytovania v dvoch apartmánoch so samostatnými vchodmi, ktoré sú súčasťou rodinného domu, je spolu 12 osôb.

Zimné lyžiarske strediská, ktoré sú Vám k dispozícii v okolí ubytovania:
- SKI PARK Malinô Brdo-Ružomberok (13 km),
- SKI Park Kubínska hoľa (16 km),
- Lyžiarske stredisko Opalisko - Závažná Poruba (25 km),
- Jasná - Chopok (25 km).

Atrakcie v okolí, ktorých návštevou si spríjemníte Váš voľný čas:
- kúpele a termálne kúpaliská (kúpele Lúčky - 0,7 km; prírodné termálne kúpalisko Kalameny - 1 km, GINO PARADISE Bešeňová - 5 km),
- hrady a kaštiele (zrúcanina Liptovského hradu Kalameny - 1 km; Kaštieľ Bešeňová - 5 km; hrad Likava - 13 km; Kaštieľ Liptovská Štiavnica - 13 km; Oravský Podzámok a Oravský hrad - 26 km),
- vodná nádrž Liptovská Mara (8 km),
- múzeá a skanzeny (Keltské múzeum - Havránok - 9 km; Liptovské múzeum Ružomberok - 13 km; Skanzen Vlkolínec - 16 km),
- jaskyne (Liskovská jaskyňa - 5 km, demänovské jaskyne - 20 km),
- Prosiecka dolina - Prosiek (rekreačná oblasť - 15 km),
- Kvačianska dolina - Mlyn v Oblazoch (20 km).