Štýlová chalupa už od 8 eur/soba/noc.

Chalupa pri vodopáde je situovaná v pokojnom prostredí kúpeľnej liptovskej obce Lúčky, vo vzdialenosti len 50 metrov od 13 metrov vysokého kaskádovitého Lúčanského vodopádu s jazierkom, v ktorom sa dá v lete kúpať. Ak túžite po dovolenke, na ktorej si dokonale oddýchnete, vychutnáte si relax v termálnych prameňoch a spoznáte krásy očarujúcej prírody Liptova, srdečne Vás k nám pozývame.

Ubytujte sa u nás za výhodné ceny buď v niektorej z izieb Chalupy pri vodopáde, alebo si rovno prenajmite celý objekt. V okruhu 1 km od ubytovania môžete využívať kvalitné služby AQUA-VITAL Parku Lúčky so širokými možnosťami wellness. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj návštevou soľnej jaskyne, hraním bowlingu či využívaním tenisových kurtov. V blízkosti 3 km v obci Kalameny je Vám k dispozícii taktiež termálny prameň, v ktorom sa môžete zdarma dosýta okúpať. Komu nevadí chladnejšia voda, ten určite v lete vyskúša silu krásneho kaskádového 13 metrov vysokého Lúčanského vodopádu, padajúceho z travertínovej terasy do upraveného jazierka, vzdialeného od Chalupy pri vodopáde len 50 metrov.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v komfortne zariadenej Chalupe pri vodopáde s celkovou kapacitou 8 osôb. V chalupe môžete využívať tri spálne, dve dvojlôžkové izby a jednu trojlôžkovú izbu s televízorom, do ktorej sa dá pridať prístelka. Súčasťou objektu je taktiež príjemná spoločenská miestnosť s televízorom, rádiom, detským kútikom a spoločenskými hrami. Na plnohodnotnú prípravu vlastných jedál poslúži hosťom v Chalupe pri vodopáde kompletne vybavená kuchyňa. Samozrejmosťou ubytovania je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Príjemne relaxovať môžu hostia v záhradnej časti Chalupy pri vodopáde v altánku s kamenným grilom, kde Vám na požiadanie radi zapožičiame kotlík. Nachádza sa tu aj trampolína, pieskovisko... Parkovanie je zabezpečené zdarma priamo pri ubytovaní.

Tešíme sa na Vás Benkovci