Príjemné ubytovanie v pokojnom prostredí

Chalupa v Turíku je situovaná v tichej a pokojnej časti obce Turík, nachádzajúcej sa na Liptove v nádhernom prostredí Chočských vrchov. Chalupa je ideálnym miestom pre oddych a jej blízke okolie ponúka široký výber možností ako stráviť príjemnú dovolenku. Vychutnávať dokonalý relax si budete môcť v známych kúpeľoch Lúčky či v areáli termálneho kúpaliska Gino Paradise Bešeňová, vo vzdialenosti len 5 minút od chalupy. Veľmi blízko to budete mať aj k Liptovskej Mare a najväčšiemu aquaparku na Slovensku - Tatralandii.

Ponúkame Vám pohodlné ubytovanie v novovybudovanej chalupe s celkovou kapacitou 8 osôb. Hosťom sú v objekte k dispozícii 4 dvojlôžkové spálne a príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, rádiom a CD prehrávačom. Na prípravu vlastných jedál slúži v chalupe kompletne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou. K výbave kuchyne patrí keramická varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, varná kanvica a chladnička s mrazničkou. Pre pohodlie a komfort našich hostí disponuje chalupa dvomi kúpeľnami s dvomi toaletami (jedna toaleta je samostatná). V celom objekte je možnosť WiFi pripojenia na internet.

Relaxovať môžete na záhradnej terase chalupy s vonkajším posedením. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní. Príďte relaxovať na Liptov. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá