Luxusné apartmány v horskom štýle!

Luxusné novovybudované Apartmány Hrebienok Resort s modernou architektúrou v prírodných materiáloch drevo-sklo-kameň sú situované v srdci Vysokých Tatier, v rekreačnej oblasti Starom Smokovci. Priamo pri rezorte je zastávka zubačkovej lanovky vedúcej na Hrebienok, čo Vám zabezpečí ľahký prístup do okolitej prírody.

Atraktívna lokalita Vysokých Tatier láka návštevníkov vďaka rozmanitej ponuke aktivít v každom ročnom období. Na svoje si tu prídu nadšenci cyklistiky aj turistiky. Na Hrebienku si zábavnou formou v bludisku Tricklandia priblížte slovenské rozprávky i kultúru. V horúcich letných dňoch zas láka nová atrakcia tubing - spúšťanie sa na nafukovacom kolese po rýchlej a zábavnej trati. Milovníci zimných športov zaiste ocenia blízkosť lyžiarskych stredísk Jakubkova Lúka, Smokovec - Hrebienok a mnohých iných.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v 4 apartmánoch a 4 štúdiách prepychového horského štýlu, ktoré Vám zaručia maximálny komfort v celkovej kapacite 42 lôžok. Na výber máte ubytovanie z týchto variant:
- štyri 2-lôžkové štúdiá s možnosťou využitia 2 prísteliek,
- tri 4-lôžkové apartmány s možnosťou využitia 2 prísteliek,
- jeden 6-lôžkový apartmán s možnosťou využitia 2 prísteliek.

Každý z apartmánov má vlastnú spoločenskú miestnosť s televízorom so satelitným príjmom. V troch apartmánoch je v spoločenskej miestnosti umiestnená jedna manželská posteľ ako aj gaučové sedenie, slúžiace pre prespanie 2 osôb. V apartmánoch je spoločenská miestnosť prepojená s plne vybavenou kuchyňou v bielom štýle. Štúdiá predstavujú prepojenie spálne s kuchynkou. Pompézny dojem z priestoru evokujú detailne vypracované krištáľové lustre. Samozrejmosťou každého apartmánu ako aj štúdia je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, vlastný zastrešený balkón s nádherným výhľadom z príjemného posedenia na ňom a bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V rezorte môžete využiť služby recepcie, kaviarne a reštaurácie s chutnými špecialitami. V okruhu 10 metrov od rezortu sú dostupné rôzne služby ako sú wellness, fitness, detské ihriská, lunch-bar, obchod, autoumyváreň či Bio obchodík s lokálnymi výrobkami. K dispozícii je Vám rovnako garážové státie vybavené kamerovým systémom. V rezorte je zaistený výťah, ktorý ocenia najmä seniori či rodinky s deťmi.

Luxusná horská dovolenka v Apartmánoch Hrebienok Resort Vám zaistí ten najkrajší zážitok z atraktívnej lokality vo Vysokých Tatrách. Zaručujeme Vám najlepší pomer kvality a ceny v okolí. Tešíme sa Vás!