Útulná chata v krásnom prostredí!

Chalupa Borsík, obkolesená Západnými Tatrami, je situovaná na Orave, v rázovitej obci Zuberec. Navštívte nás s Vašimi ratolesťami, uvítame rodinky s deťmi i skupinky priateľov a známych.

Ak ste milovníkmi turistiky, tak ste na správnom mieste. V okolí Roháčov nájdete veľa turistických chodníčkov, ktoré splnia požiadavky malých i veľkých turistov. Vyberte sa k Roháčskym plesám, do prekrásnej Kvačianskej doliny alebo k nádherným tiesňavám v Juráňovej doline. Po dni plnom aktívneho pohybu si oddýchnite v termálnej vode v Oraviciach. Zregenerujete tu svoje pohybové ústrojenstvo a pripravíte sa na ďalšie zážitky.

Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj návštevou Oravského hradu alebo zažite dobrodružstvo pri plavbe drevenou plťou. V zimnom období si užijete skvelé lyžiarske podmienky v blízkych lyžiarskych strediskách Zuberec - Janovky, Milotín či Zverovka - Spálená. Je len na Vás akú zábavu si zvolíte, ponuka tohto nádherného kraja je naozaj pestrá.

Chalupa Borsík poskytuje celoročne príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 8 osôb. Ubytovaní budete v jednej 2-lôžkovej spálni, rovnako ako aj v dvoch 2-lôžkových spálniach s jednou prístelkou. K dispozícii sú Vám tu manželské aj samostatné lôžka. Dovolenku plnú pohody si užijete s Vašimi najbližšími aj v príjemnej spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom a rádiom.

Na prípravu chutnej domácej stravy Vám poslúži plne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnou rúrou. Dve kúpeľne so sprchovými kútmi a dve toalety sú v chalupe samozrejmosťou. Zaistené je tu rovnako bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri chalupy na Vás čaká príjemné posedenie v altánku ako aj ohnisko, na ktorom si môžete opiecť chutné špeciality. Vaše detičky sa medzitým vybehajú na záhrade alebo si zahrajú rôzne loptové hry. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chalupe.

Navštívte kraj plný prírodných krás a budete odchádzať s nezabudnuteľnými zážitkami! Tešíme sa na Vašu skorú návštevu.