V tichom prostredí pod lesom

Chata Kovalčík pod Lánom je situovaná v krásnom tichom prostredí malebnej obce Zuberec, nachádzajúcej sa uprostred nádhernej prírody Roháčov - Západných Tatier. Ideálna poloha chaty v tichej pokojnej časti obce pod lesíkom je zárukou dovolenky plnej odpočinku, súkromia, dokonalého relaxu ale aj aktívneho oddychu a športového vyžitia. Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára taktiež veľká záhrada ubytovania spolu s malým potôčikom, pretekajúcim popred chatu. Vďaka prekrásnej okolitej prírode si Váš pobyt u nás môžete spríjemniť bohatými možnosťami turistických prechádzok a horských túr. Spoznajte krásu Roháčskych plies, ochutnajte miestne tradičné špeciality, navštívte Múzeum oravskej dediny v Zuberci alebo si vychutnajte relax v termálnych bazénoch blízkeho termálneho kúpaliska a aquaparku Meander Thermal Park v Oraviciach. V zimnom období sú Vám priamo v obci k dispozícii služby hneď dvoch miestnych lyžiarskych stredísk Milotín a Janovky, ako aj neďaleké kvalitné lyžiarske stredisko Zverovka - Spálená dolina.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v štýlovej drevenici, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 10 až 13 osôb. Keďže je možné drevenicu rozdeliť na dve samostatné časti - apartmány, ubytovanie v nej je vhodné nie len pre jednu väčšiu skupinu návštevníkov, ale aj pre jednotlivé rodiny s deťmi a menšie skupinky priateľov.

Samotná drevenica je tvorená jedným dvojizbovým apartmánom s kapacitou pre 4 až 5 osôb (1x2, 1x2+1) a druhým trojizbovým apartmánom, vhodným pre 6 až 8 hostí (1x2, 2x2+1). Súčasťou každého apartmánu sú dvojlôžkové spálne, po dohode s možnosťou využitia jednej až dvoch prísteliek. V oboch apartmánoch nechýba rovnako príjemná spoločenská miestnosť s televízorom a rádiom, ktorá je zároveň prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou s jedálenskou časťou, elektrickým varičom, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnnou rúrou. Samozrejmosťou apartmánov sú vlastné kúpeľne s toaletou ako aj WiFi pripojenie na internet.

Príjemne oddýchnuť si ubytovaní hostia môžu taktiež pri vonkajšom posedení v altánku s možnosťou grilovania, opekania a varenia chutného kotlíkového gulášu. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.