Cenovo výhodný penzión v super lokalite!

Krásny výhľad na Vysoké Tatry Vás čaká v rodinnom Penzióne Veverica, ktorý je situovaný v obci Nová Lesná, s priamou dostupnosťou do miest Vysoké Tatry a Poprad.

Plánujete dovolenku v Tatrách? Ak áno, z nášho penziónu to máte blízko do tých najvyhľadávanejších miest v okolí. Vo Vysokých Tatrách sa zabavíte v múzeu Tricklandia a vyveziete sa lanovkou na Hrebienok, vo Veľkej Lomnici si zahráte zaujímavý golf v Golfovom rezorte Black Stork, v Tatranskej Lomnici zažijete adrenalín na bobovej dráhe Tatrabob, celoročne sa zabavíte a zrelaxujete v AquaCity Poprad, AquaFun Parku Veľká Lomnica i Thermal Parku Vrbov. Zimná dovolenka v Tatrách sa oplatí predovšetkým milovníkom zimných športov, ktorí si na svoje prídu v lyžiarskych strediskách Starý Smokovec - Hrebienok, Starý Smokovec - Jakubkova lúka a Tatranská Lomnica.

Ubytovanie v Penzióne Veverica je celoročne dostupné a poskytuje priestor pre pobyt až 20 hostí. Penzión je rozdelený na prízemie a tri podlažia, kde máte na výber z týchto ubytovacích jednotiek:
- jedna 2-lôžková izba na prízemí,
- jedna 2-lôžková izba na 1. podlaží,
- jeden 2-lôžkový apartmán na 1. podlaží,
- tri 2-lôžkové izby na 2. podlaží,
- tri 2-lôžkové izby na 3. podlaží.

Každá ubytovacia jednotka je vybavená televízorom so satelitným príjmom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom prípadne vaňou a toaletou. V apartmáne sa navyše nachádza obývacia miestnosť s krbom, pohodlným posedením a prístup na balkón. V priestoroch penziónu je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na každom podlaží je hosťom k dispozícii kuchynka s jedálenským posedením, elektrickým prípadne plynovým sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Na prízemí strávite spoločné chvíle v spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, počítačom s internetovým pripojením a jedálenskými stolmi.

Naši hostia môžu tráviť svoj voľný čas aj na záhrade, kde si posedíte na terase, využijete gril alebo opečiete slaninku i špekačky na ohnisku. Vaše lyže a bicykle si uschováte v miestnosti na to určenej. Na parkovanie áut je k dispozícii parkovisko pri penzióne. Príďte si oddýchnuť do Penziónu Veverica a cíťte sa u nás ako doma. Tešíme sa na stretnutie s Vami!