Príjemné ubytovanie v srdci Tatier!

Apartmán U Gusta nájdete v nádhernom prostredí Vysokých Tatier, v príjemnej pokojnej časti známej podtatranskej obce Nová Lesná. Skvelá poloha ubytovania s výbornou dostupnosťou na množstvo turistických chodníkov a zároveň v blízkosti všetkých známych tatranských stredísk, je celoročne zárukou výbornej dovolenky plnej relaxu ako aj aktívneho oddychu v prekrásnej prírode Tatier.

Venovať sa tu môžete množstvu príjemných turistických prechádzok, horských a cyklistických túr. Veľmi blízko to z apartmánu budete mať aj do Starého Smokovca a Tatranskej Lomnice, kde si v zimnom období bohatom na snehovú nádielku vychutnáte skvelú lyžovačku na kvalitne upravených svahoch lyžiarskych stredísk. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj návštevou neďalekého aquaparku AquaCity Poprad či termálneho kúpaliska Vrbov.

Počas celého roka ponúkame našim hosťom príjemné ubytovanie v samostatnom apartmáne na poschodí rodinného domu, ktorý je vhodný pre pohodlné ubytovanie 9 osôb. Keďže apartmán prenajímame vždy len jednej skupine hostí, počas celého Vášho pobytu máte u nás garantované maximálne súkromie a pokoj.

Súčasťou apartmánu sú tri útulné 3-lôžkové spálne, pričom dve z nich sú vybavené balkónom s krásnym výhľadom na okolité tatranské štíty. Pri týchto troch izbách je hosťom k dispozícii spoločná kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta ako aj menšia príručná kuchynka s možnosťou prípravy chutnej kávy či čaju. Na prípravu plnohodnotného stravovania môžu ubytovaní hostia využívať kompletne vybavenú kuchyňu s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a všetkým potrebným riadom. Táto kuchyňa je umiestnená v suteréne domu a jej súčasťou je zároveň spoločenská časť s možnosťou príjemného posedenia pri krbe a televízore.

Apartmán je vhodný pre krátkodobé ako aj dlhodobejšie ubytovanie rodín s deťmi a skupiniek priateľov. V záhradnej časti ubytovania môžu hostia využívať vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania na prenosnom záhradnom grile. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo v uzavretom dvore domu. Tešíme sa na Vašu návštevu.