Komfortné ubytovanie za výhodné ceny!

Penzión u Laca je situovaný v nádhernom horskom prostredí Roháčov, v pokojnej časti malebnej obce Zuberec. Ideálna poloha ubytovania je zárukou dovolenky plnej aktívneho oddychu, relaxu ale aj zábavy a športového vyžitia. Podniknite množstvo prechádzok a horských túr očarujúcou prírodou Roháčov, spoznajte krásu Roháčskych plies, navštívte blízke Múzeum oravskej dediny či ochutnajte tradičné oravské špeciality v blízkych salašoch. Relax si môžete dopriať v termálnych bazénoch kúpaliska a moderného aquaparku Meander Park Oravice. V zimnom období si u nás vychutnáte skvelú lyžovačku v dvoch lyžiarskych strediskách Milotín a Janovky, umiestnených priamo v obci Zuberec alebo v blízkom špičkovom stredisku Zverovka - Spálená dolina.

Našim hosťom ponúkame celoročne komfortné ubytovanie v pekne zariadenom rekreačnom dome, v ktorom je zabezpečená možnosť pohodlného ubytovania až pre 23 osôb. Prenajať si u nás môžete celý objekt ako celok alebo ubytovanie samostatne po jednotlivých izbách, resp. apartmáne.

Na prízemí objektu je hosťom k dispozícii priestranná spoločenská miestnosť s krbom a televízorom so satelitným príjmom, jedáleň s pohodlným posedením a plne vybavená kuchyňa vhodná na plnohodnotnú prípravu jedál, v ktorej je Vám k dispozícii okrem kompletného kuchynského príslušenstva aj plynový sporák s elektrickou rúrou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, dve chladničky s mrazničkou a umývačka riadu. V tejto časti ubytovania na prízemí môžete využiť jednu dvojlôžkovú spálňu s vlastnou kúpeľňou a toaletou.

Prvé poschodie domu je tvorené samostatným apartmánom s vlastným vchodom, ktorého súčasťou sú dve spálne, dvojlôžková a trojlôžková izba. Nechýba tu ani príjemná spoločenská miestnosť s plne zariadenou kuchynkou a kúpeľňa s toaletou.

Na treťom poschodí sú Vám k dispozícii 3 dvojlôžkové spálne, z ktorých každá disponuje svojou kúpeľňou s toaletou. Rodiny s deťmi určite ocenia ubytovanie v jednej rodinnej izbe s kapacitou 4 lôžok, ktorá je zložená z dvoch dvojlôžkových izieb so spoločnou kúpeľňou s toaletou.

V podkroví rekreačného domu nájdete dve trojlôžkové izby, ktoré sú vybavené aj kuchynskými kútikmi, vhodnými na jednoduchú prípravu chutného stravovania. Samozrejmosťou týchto izieb je taktiež vlastná kúpeľňa s toaletou.

V celom penzióne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Väčšina z izieb je vybavená taktiež televízorom so satelitným pripojením. Príjemný oddych a relax si môžu hostia dopriať v záhradnej časti ubytovania pri vonkajšom posedení v altánku s možnosťou grilovania a opekania. Pre Vaše ratolesti je tu pripravené pieskovisko s hračkami, hojdačka a šmýkačka. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní.