!! Voľné jarné aj letné termíny!!

Ubytovanie je situované v samostatnej prístavbe za rodinným domom v obci Zuberec v okrese Tvrdošín, v Žilinskom kraji. Ubytovanie je súčasťou nádherného prostredia Oravy, Oravskej vrchoviny, Západných Tatier a Roháčov.

Prístavba pozostáva z 2 samostatných apartmánov, dolného a horného. Súčasťou apartmánu na prízemí je lyžiareň. Nachádza sa tu jedna dvojlôžková izba a jedna dvojlôžková + 2 prístelky, v každej izbe je televízor. Kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC je spoločné pre obidve izby. Kuchyňa je vybavená varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou. Hostia môžu využiť jedálenský kútik s televízorom.

Apartmán na poschodí pozostáva z dvojlôžkovej izby, dvojlôžkovej izby s prístelkou a dvojlôžkovej izby s 2 prístelkami. Na každej izbe je televízor. Izby na poschodí majú spoločné sociálne zariadenie so sprchou, WC a umývadlom. K dispozícii je tu aj druhé samostatné WC. Na poschodí je umiestnená taktiež plne vybavená kuchyňa s balkónom.

Vo dvore sa nachádza altánok s krbom, hojdačka,šmýkačka a pieskovisko. Pozemok je oplotený. Parkovanie vo dvore.