S ponukou tradičných slovenských jedál

Penzión Hubert nájdete v centre podhorskej obce Zuberec, v blízkosti len 500 metrov od lyžiarskych stredísk Milotín a Janovky. Okrem kvalitného ubytovania si tu vychutnáte výborné tradičné slovenské jedlá v štýlovej reštaurácii penziónu Koliba. Blízke okolie je priam rajom pre všetkých milovníkov turistiky. Okolitá krásna príroda Roháčov priam vyráža dych, a verte, nie len kvôli nej sa k nám budete vracať stále radi. Navštíviť môžete aj blízke Múzeum oravskej dediny a relax si určite doprajte v termálnych vodách kúpaliska v Oraviciach.

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v pekne zariadených dvoch dvojlôžkových izbách a ďalších troch dvojlôžkových izbách s možnosťou jednej prístelky. K výbave každej izby patrí televízor, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Všetkým ubytovaným hosťom je taktiež k dispozícii plne vybavená spoločná kuchyňa penziónu. Pre hostí obľubujúcich apartmánové ubytovanie máme v ponuke dva dvojizbové apartmány s kapacitou 4 osôb a jeden väčší dvojlôžkový apartmán s kapacitou 5 osôb. Jeden z týchto apartmánov (štvorlôžkový) je navyše dovybavený aj menšou kuchynkou, čím predstavuje vynikajúcu voľbu predovšetkým pre rodiny s deťmi.

Pri penzióne nechýba možnosť vonkajšieho posedenia na terase spolu s grilovaním na záhradnom grile. Spríjemniť chvíle dovolenky si u nás môžu hostia aj hraním biliardu. S parkovaním problém mať nebudete, je možné priamo pri penzióne.