Dovolenka na horách

Penzión JAS sa nachádza v malebnej obci Zuberec, priamo pod Roháčmi. Hosťom ponúkame ubytovanie a stravovanie v duchu rodinnej atmosféry a pohody. K dispozícii sú dvojposteľové, trojposteľové izby a dva dvojizbové apartmány. Každá izba a apartmán má vlastné sociálne zariadenie, televízor a satelit. Tiež je tu jeden veľký apartmán: 2x dvojposteľová izba, jedna trojposteľová izba, spoločenská miestnosť s TV, SAT a kuchyňou (chladnička, varná kanvica). Samozrejmosťou je 2x WC a sprcha. V celom objekte je WiFi pripojenie na internet.

Po dohode radi zabezpečíme prístelky. Stravu podávame formou polpenzie a plnej penzie v reštaurácii s barom. V spoločenskej miestnosti penziónu si môžete zahrať šípky, biliard alebo relaxovať pri sledovaní televízie. K doplnkovým službám patrí lyžiareň a bezplatné parkovanie pri objekte. Posedieť si môžete aj v zimnej záhrade alebo priamo v areáli penziónu s možnosťou opekania a grilovania. Deti sa určite radi vyšantia na hojdačkách a vo veľkej záhrade.

Radi pre Vás zorganizujeme školenia, semináre, oslavy, firemné akcie i rodinné dovolenky. U nás skrátka zažijete príjemnú dovolenku na horách počas celého roka.