Altánok, krb i trampolína v záhrade!

Samostatná chalupa Homola je situovaná v krásnom prostredí v blízkosti Roháčov v obci Zuberec. Za objektom tečie potok Studená, ktorý tvorí hranicu pozemku s hustým lesným porastom strmého kopca Kýčera.
Hosťom ponúkame ubytovanie v samostatnom objekte s celkovou kapacitou 16 lôžok v 4 samostatných izbách. V chalupe sa nachádza aj spoločenská miestnosť s krbom, plne zariadená kuchyňa s výbavou a jedna pomocná kuchynka. Hostia majú k dispozícii tri samostatné sociálne zariadenia (kúpelňa + WC).
V uzatvorenom dvore nájdete pekný altánok s posedením, vonkajším krbom, grilom a kotlíkom na guláš. Oddychovať môžete na záhradnej hojdačke a lehátkach, zašportovať si na trampolíne a tých najmenších možno poteší pieskovisko.
Parkovanie je priamo pri objekte na priestrannom dvore.
Na Orave môžete tráviť dovolenku počas celého roka. Okolie Zuberca Vám ponúka mnoho možností na turistiku v Roháčoch, lyžovanie v blízkych lyžiarskych strediskách a kúpanie sa v termálnych kúpaliskách v Oraviciach, či v Bešeňovej. Môžete si tiež urobiť výlet na Oravský hrad a Oravskú priehradu. Želáme Vám príjemný pobyt.