Moderne zariadený dom, s koníkmi

Dom na Ranči Divoký Zapadákov ponúka netradičné spojenie – komfortné ubytovanie na samote Svätého Antona, kde oddych a energiu načerpáte nielen z našich koní, ako aj z okolitej prírody.

Celoročne prístupný Dom na Ranči Divoký Zapadákov je vhodný pre skupinku 10 až maximálne 12 osôb. Dom má vlastný vchod, oddelený od majiteľa. Pokojné chvíle môžete tráviť v kuchyni, ktorá je vybavená televízorom, posedením a spotrebičmi (plyn. sporákom s el. rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou). Prízemie domu dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou, žehličkou a toaletou.

Spánok je možný v niektorej z našich troch spální. K dispozícii je 4-lôžková s manželskou posteľou a poschodovou posteľou v prízemí, alebo tiež 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a 4-lôžková spálňa s dvomi lôžkami a poschodovou posteľou na prvom poschodí. Máme taktiež dve postele, ktoré sa dajú umiestniť do ktorejkoľvek spálne. Spojenie s okolitým svetom sme zabezpečili cez bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri domu sme pre Vás pripravili vonkajšie posedenie, ohnisko, gril, kotlík aj záhradnú hojdačku. Nielen deti nadchne jazda na koni, prípadne kontakt s ďalšími našimi domácimi zvieratkami. U nás je tiež pieskovisko a tri bicykle na poznávanie kraja. Môžeme Vám uschovať Vaše bicykle a lyže. Parkovanie je priamo pri objekte. Pozor – u nás sa dá stanovať (von máme sprchu, toaletu aj umývadlo). Už teraz sa tešíme na osobné stretnutie s Vami!

Svätý Anton je známy vďaka Kaštieľu, v ktorom sú vystavené múzejné exponáty. Určite sa vydajte do Štiavnických vrchov, kde na vlastné oči uvidíte panenskú prírodu. V obľube je cyklistka, turistika aj rekreačné behanie. Do 8 km leží Banská Štiavnica s Botanickou záhradou, Arborétom aj Banským múzeom. Príjemné výhľady sú aj z Kalvárie, prípadne plávanie v tajchoch v okolí. Zima je skvelá na lyžovanie v stredisku Salamandra Ski Resort.