Príďte,uvidíte a určite sa k nám vrátite

Penzión Alena je situovaný v príjemnej pokojnej časti kúpeľného mesta Bojnice, priamo pod krásnym Bojnickým zámkom.

Výborná poloha penziónu neďaleko centra mesta s množstvom reštaurácií a obchodov ako aj v blízkosti romantického zámku, termálneho kúpaliska Čajka a obľúbených bojnických kúpeľov, poskytuje našim hosťom celoročne bohaté možnosti rekreácie, oddychu a aktívneho trávenia Vášho voľného času. Okrem prehliadky zámku, či vychutnávania si relaxu v termálnych bazénoch kúpaliska Čajka a bojnických liečivých kúpeľov si Váš pobyt u nás môžete spríjemniť aj návštevou zoologickej záhrady, hraním golfu alebo absolvovaním vyhliadkových letov či vystúpení šermiarov a sokoliarov.

Penzión Alena je vhodný pre rodinné dovolenky, pracovné cesty ako aj kongresovú turistiku (200 m od kongresového centra). Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v 3 útulne zariadených apartmánoch a 3-lôžkovej izbe s celkovou kapacitou 18 lôžok, vrátane prísteliek. Na každom z apartmánov sa nachádza spálňa, obývačka s pohodlnou sedacou súpravou (2 lôžka), štandardné sociálne zariadenie, káblová televízia, chladnička a rýchlovarná kanvica. Apartmán č. 1 disponuje bezbariérovým prístupom. Apartmán č. 3 je najväčší s kapacitou 6 osôb a je vybavený vlastnou minikuchyňou. V celom objekte je dostupné bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Všetkým ubytovaným hosťom je v priestoroch penziónu k dispozícii rovnako spoločná kompletne zariadená a modernizovaná kuchyňa s jedálenskou časťou s posedením, ktorá slúži zároveň ako spoločenská miestnosť.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia aj pri vonkajšom posedení s možnosťou grilovania na záhradnom krbe, prenosnom grile alebo prípravou pravého kotlíkového guláša (nerezový kotlík s trojnožkou je Vám k dispozícii). Vaše ratolesti sa môžu vyšantiť vo veľkej záhrade penziónu s hojdačkou, húpacou sieťou, detským pieskoviskom a rôznymi hračkami. Ubytovanie u nás je po dohode s majiteľom možné aj s Vašimi domácimi miláčikmi, ktoré sa tu môžu prebehnúť na blízkych lúkach. Bezpečné parkovanie áut je zaistené v uzavretom dvore penziónu.

Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám znovu čoskoro vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov