Útulná drevená chata s krbom pod Tatrami

Chcete tráviť dovolenku s rodinkou či priateľmi priamo pod Tatrami? Srdečne Vás pozývame do našej Chaty Borievka, ktorá sa nachádza v chatovej osade obce Tatranská Štrba, časť Lieskovec.

Celoročne si môžete užívať dovolenku v našej Chate Borievka s kapacitou 11 pevných lôžok a 2 prístelky. Prízemie chaty tvorí priestranná obývacia izba s krbovou pieckou, televízorom so satelitným príjmom (a pripojením na USB), CD prehrávačom, rádiom a pohodlným sedením (rohová lavica a pohovka). Pohovka slúži pre prespanie 2 hostí. Chutné špeciality si môžete pripraviť v kompletne zariadenej kuchyni, ktorej súčasťou je keramická varná doska, elektrická teplovzdušná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička a mikrovlnná rúra. Prízemie sa skladá tiež z predsiene, 2-lôžkovej spálne a kúpeľne. Zariadenie kúpeľne tvorí priestranný sprchovací kút, záchod so zabudovanou nádržkou a umývadlo osadené v odložnej skrinke.

Radi spíte? Podkrovie chaty je na to priam určené. Pripravili sme pre Vás tri útulné spálne. Každá spálňa disponuje manželskou posteľou a jedným pevným lôžkom. Jedna spálňa je navyše dovybavená televízorom. V podkroví chaty je umiestnená samostatná toaleta. V celom objekte je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri ubytovania je k dispozícii terasa s posedením, gril, ohnisko a záhradná hojdačka. Deti sa môžu zahrať v pieskovisku, na hojdačke, preliezkach alebo trampolíne. Trávnatá plocha chaty môže poslúžiť na hru futbalu a badmintonu. V suteréne chaty sa dajú uschovať bicykle a lyže. Zaparkovať autá môžete priamo pri chate. Už sa tešíte na príjemnú dovolenku? Príďte k nám.

Ponuka aktivít: Určite odporúčame poznávanie prírody Vysokých Tatier po turistických trasách a cyklochodníkoch. Zubačkou sa môžete vyviezť až ku Štrbskému plesu. V lete sa môžete zrelaxovať v blízkom AquaCity v Poprade alebo Kúpeľoch Štrbské Pleso. V zime si všetky športové aktivity nasmerujte do stredísk Park Snow Štrbské Pleso, Snowpark Lučivná, Lopušná dolina - Skichem a Nová Lopušná dolina - Skitatry.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Fajčiarov