Drevenička v lese - pod Štrbským plesom

Chata Škorec je situovaná v krásnom lesnom prostredí chatovej osady Lieskovec v Tatranskej Štrbe, vo vzdialenosti len 9 km od Štrbského Plesa. Práve vďaka vynikajúcej polohe chaty uprostred nádhernej prírody Vysokých Tatier si tu prídu na svoje celoročne všetci milovníci pokoja, ticha, prekrásnej prírody ale aj aktívneho oddychu.

Počas Vášho pobytu si tu môžete vychutnávať vynikajúce možnosti turistiky, cyklistiky, horolezectva, lyžovania či skialpinizmu. Okrem podnikania množstva príjemných prechádzok či náročnejších turistických túr krásnou okolitou tatranskou prírodou si výborne oddýchnete aj pri rybárčení na blízkom rybníku (2 km). V zimnom období to budete mať k najbližšiemu lyžiarskemu vleku len 1 km. Navštíviť sa rozhodne oplatí taktiež neďaleké Štrbské Pleso a iné známe tatranské strediská, kde Vás dopraví zubačka, ktorej zastávka je vzdialená len 550 metrov od chaty. Príjemne osviežiť a zrelaxovať sa môžete aj v termálnych bazénoch neďalekých aquaparkov AquaCity Poprad (19 km) a Tatralandia (39 km).

Chata Škorec je prispôsobená pre príjemné ubytovanie až 12 osôb. Predstavuje ideálnu voľbu pre rodiny s deťmi či skupiny priateľov a známych.

Prízemie chaty je tvorené spoločenskou miestnosťou s pohodlným posedením, televízorom so satelitom (a pripojením na USB), CD prehrávačom a rádiom. K dispozícii je Vám tu aj kompletne zariadená kuchyňa, vybavená elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mikrovlnnou rúrou. Využívať môžete kávovar Dolce Gusto - kapule doň si viete zakúpiť v potravinách alebo priniesť z domu. Súčasťou prízemia je rovnako jedna 2-lôžková spálňa. Na poschodí objektu sú pre Vás pripravené ďalšie tri útulné spálne, z toho sú dve 2-lôžkové izby a jedna 4-lôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek. Komfort dotvárajú dve kúpeľne so sprchovacím kútom a tri toalety.

Príjemne oddýchnuť si môžete aj pri hraní biliardu a stolného tenisu, ako aj pri vonkajšom posedení na terase alebo v altánku s možnosťou grilovania, opekania a varenia kotlíkového gulášu. Využívať môžete i fínsku saunu. Vo vzdialenosti 15 - 20 minút pešej chôdze od objektu sú Vám k dispozícii služby potravín a reštaurácie. Parkovanie je zaistené celoročne priamo pri chate.