Chata v srdci prírody, pod. Štrb.Plesom

Domáci miláčik, WiFi - ZADARMO
Prenájom na 7 dní pri obsadení max. kapacity je zľava 10%.

Chata Slávka sa nachádza v prekrásnom tichom horskom prostredí, je vzdialená len 7 km od Štrbského plesa, v lokalite Lieskovec - Tatranská Štrba.

Chata sa prenajíma celoročne a disponuje kapacitou pre 12 osôb. S blízkymi strávite príjemné chvíle v spoločenskej miestnosti s televízorom, rádiom, pohovkou a krbom, ktorý navodí jedinečnú dovolenkovú atmosféru. Navaríte si v plne vybavenej kuchyni s jedálenským sedením. Vyspíte sa v jednej 2-lôžkovej spálni s možnosťou prístelky a v troch 3-lôžkových spálňach. Pre Váš komfort sú v chate dve kúpeľne so sprchovacími kútmi a toaletami. Samozrejmé je WiFi pripojenie zadarmo.

Na veľkej trávnatej ploche si môžete zahrať viaceré loptové hry a kolektívne športy. K dispozícii je Vám tu aj altánok s posedením, prenosný gril, ohnisko, záhradná hojdačka a posedenie. Autá zaparkujete priamo pri chate. Tešíme sa na Vás!

Dobrá východisková poloha Chaty Slávka Vám ponúka možnosť výletov do Vysokých a Nízkych Tatier, po krásach Liptova, Spiša a Slovenského raja. V blízkosti sa nachádzajú vodné zábavné parky ako napríklad Tatralandia, AquaCity Poprad a prírodné jazero Liptovská Mara. Zalyžujete si na zjazdovkách Štrbské Pleso, Lučivná alebo v Lopušnej doline. Okolie ponúka dobré možnosti na turistiku, hubárčenie, návštevy jaskýň (Važecká, Belianska), skanzenov (Pribylina) a hradov (Spišský hrad).