Loading

Ubytovanie PARK SNOW Štrbské Pleso

(460 objektov v okolí 25 km)
PARK SNOW Štrbské Pleso

PARK SNOW Štrbské Pleso

Štrbské Pleso

Keď sa povie: „Idem lyžovať do Tatier“, takmer v každom to vzbudí dávku závisti. Naše malé Alpy sú stále synonymom prestíže a kvalitnej lyžovačky. Veď kto by nechcel brázdiť dokonale upravené zjazdovky s tými najvyššími horami za chrbtom? Takýto jedinečný pocit si doprajete aj na Štrbskom Plese.

Štrbské Pleso netreba nikomu predstavovať. Leží približne 30 km od okresného mesta Poprad. Dostanete sa tu autom, autobusom, električkou, či zubačkou. S dopravou problém mať nebudete. Už pri ceste do Parku Snow Štrbské Pleso Vás budú ohurovať prekrásne pohľady na vysoké tatranské steny. A to najlepšie ešte len príde.

Štrbské Pleso je miestom, kde sa snúbi krása prírody s technickými vymoženosťami dnešnej doby. Len vďaka nim sa z nadmorskej výšky 1351 metrov nad morom dostanete o viac ako 500 metrov vyššie len v priebehu niekoľkých minút. V stredisku sú k Vašim službám 3 sedačkové lanovky4 vleky. Vďaka novovybudovanej zjazdovke sa ich celková dĺžka predĺžila na takmer 9 kilometrovnajdlhší zjazd meria až 2,5 kilometrov. Číslo, ktoré nedosahujú niektoré malé strediská ani v súčte všetkých zjazdoviek.

Štrbské Pleso sa snaží vyhovieť čo najširšiemu spektru lyžiarov. Dominantné sú červene značené, stredne náročné zjazdovky. So zreteľom na začiatočníkov a rodiny sa vybudovala aj nová modrá zjazdovka, vďaka ktorej sú krásy okolitej prírody dostupnejšie väčšiemu okruhu ľudí. Najväčším zážitkom je lyžovačka zo Soliska, z ktorého máte fascinujúci výhľad na Štrbské pleso, Liptovskú Maru, Kráľovu hoľu a celú Podtatranskú kotlinu. Pohľad ako pre bohov. A za chrbtom tatranské doliny a vysoké skalné štíty.

Pamätalo sa aj na deti, ktoré môžete zveriť do rúk inštruktorom v lyžiarskych školách. Ak si vezmete so sebou snowboard, zabavíte sa v miestnom snowboard parku s mnohými prekážkami a skokmi. Môžete si zaliezť na ľadovú vežu, vychutnať si romantickú prechádzku po brehu Štrbského plesa alebo sa prejsť k vodopádu Skok. Milovníci adrenalínu nemusia chodiť ďaleko, priamo pri zjazdovkách si môžu skúsiť bungeeruning, snowrafting alebo snowtubing. Pre najväčších odvážlivcom máme jednu perličku. Bungee jumping z veľkého skokanského mostíka. Obyčajná lyžovačka sa vďaka mnohým atrakciám stane celoživotným zážitkom, na ktorý do smrti nezabudnete.

Štrbské Pleso je otvorené pre každého. Najnáročnejší klienti si určite vyberú niektorý z luxusných hotelov, vybavených rozsiahlymi wellness centrami či bazénmi. Pre ostatných sú cenovo dostupné hotelypenzióny s priateľskou atmosférou a milým prístupom. Pokiaľ hľadáte lacné ubytovanie, nemusíte sa Štrbského Plesa báť. Aj tu sa nájdu turistické ubytovnepriváty, kde veľa neminiete. Zažiť lyžovačku v tak krásnom prostredí ako vo Vysokých Tatrách doprajeme skutočne každému.

... zobraziť viac

Hotel Solisko

1,1 km od PARK SNOW Štrbské Pleso, Štrbské Pleso, v rekreačnej oblasti, pri jazere
Vaše miesto vo Vysokých Tatrách!

Vila Marína

1,1 km od PARK SNOW Štrbské Pleso, Štrbské Pleso, na samote, pri jazere
Poézia na Štrbskom Plese dýcha ďalej!

Apartmán v Hoteli Crocus

1,2 km od PARK SNOW Štrbské Pleso, Štrbské Pleso, v rekreačne...
Neďaleko zjazdovky, pri Štrbskom Plese!

Hotel Toliar

1,3 km od PARK SNOW Štrbské Pleso, Štrbské Pleso, v obci / v...
Štýlový hotel s wellnes centrom!

Štúdiá ŠL TANAPu

1,3 km od PARK SNOW Štrbské Pleso, Štrbské Pleso, v obci / v...
Výborná poloha v centre Štrbského Plesa!

Apartmán Deluxe Štrbské Pleso

1,4 km od PARK SNOW Štrbské Pleso, Štrbské Pleso, v rekreačnej oblasti, pri lese...
Perfektná lyžovačka so zľavou

Vila Emma

1,5 km od PARK SNOW Štrbské Pleso, Štrbské Pleso, v obci / v...
Rodinná pohoda v horách za skvelú cenu

Penzión Pleso

1,7 km od PARK SNOW Štrbské Pleso, Štrbské Pleso, na okraji o...
Rodinný penzión s mini wellnessom

Apartmán v Tatrách na Štrbskom Plese

1,7 km od PARK SNOW Štrbské Pleso, Štrbské Pleso, v rekreačne...
Relax na horách za nízke ceny.

Apartmány CROCUS Štrbské Pleso

1,7 km od PARK SNOW Štrbské Pleso, Štrbské Pleso, v obci / v...
Apartmány CROCUS Štrbské Pleso